Klinikų paslaugos

Veterinarijos gydytojai | Įkainiai
PetCity klinikų paslaugas
PetCity klinika OZASDarbo laikas: I-VII 10-21 +370 665 44551 Ozo g. 18, Vilnius
PetCity klinika DOMUS PRODarbo laikas: I-VII 10-21 +370 614 79498 Ukmergės g. 308, Vilnius
PetCity klinika NØRDIKADarbo laikas: I-VII 10-21 +370 610 60466 Vikingų g. 3, Vilnius
PetCity klinika KLAIPĖDADarbo laikas: I-VII 10-20 +370 464 73335 Liepų g. 81, Klaipėda

PetCity klinika OZAS

Darbo laikas: I-VII 10-21

+370 665 44551 Ozo g. 18, Vilnius

PetCity klinika DOMUS PRO

Darbo laikas: I-VII 10-21

+370 614 79498 Ukmergės 308, Vilnius

PetCity klinika NØRDIKA

Darbo laikas: I-VII 10-21

+370 610 60466 Vikingų g. 3, Vilnius

PetCity klinika KLAIPĖDA

Darbo laikas: I-VI 10-20, VII 10-19

+370 464 73335 Liepų g. 81, Klaipėda

PetCity veterinarijos klinikos Vilniuje ir Klaipėdoje siūlo Jūsų augintiniams platų veterinarinių paslaugų spektrą: nuo kasdieninės gyvūno profilaktinės priežiūros, vidaus ligų prevencijos, intensyvios terapijos iki sudėtingų chirurginių operacijų. Pažangi diagnostikos įranga, savo specializacijose pasižymėję veterinarijos gydytojai –chirurgai, kardiologai, ortopedai, traumatologai, oftalmologai, dermatologai – moderni, gyvūnams ir šeimininkams draugiška aplinka. Atraskite patikimą ir atsakingą požiūrį į jūsų augintinio sveikatą!

PetCity klinikų paslaugos

 • Pirma nemokama profilaktinė apžiūra

  Profilaktinė apžiūra atliekama sveikam gyvūnui, norint įvertinti bendrą sveikatos būklę. Tokia apžiūra padeda nustatyti ligą pačioje pradžioje, todėl galima suteikti savalaikį kvalifikuotą gydymą.

  Skaityti daugiau

   
 • Chirurgija

  PetCity klinikų specialistai kasdien priima pacientus, kuriems reikalinga chirurgo pagalba. Nuo kastracijos iki navikų šalinimo ar kitų sudėtingų chiruginių operacijų. 

  Skaityti daugiau

   
 • Chirurgija

  Laparoskopinė kastracija – tai minimaliai invazyvus chirurginės operacijos metodas, kurio metu per pilvo sienoje esančius darbinius kanalus į pilvo ertmę yra įvedama kamera ir darbiniai instrumentai, reikalingi operacijai atlikti. Procedūros metu galima apžiūrėti visus pilvo ertmėje esančius organus, įvertinti jų būklę ir esant būtinybei atlikti biopsiją.

  Skaityti daugiau

   
 • Vidaus ligų gydymas

  PetCity klinikose atliekamas vidaus infekcinių bei neinfekcinių ligų gydymas taikant konservatyvius gydymo metodus.

   

  Skaityti daugiau

   
 • Vidaus ligų gydymas

  PetCity klinikose atliekama egzotinių gyvūnų ligų diagnositika, gydymas, profilaktika, tyrimai, konsultacijos. 

   

  Skaityti daugiau

   
 • Ortopedija-traumatologija

  PetCity klinikų ortopedai traumatologai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairius ortopedinius ir traumatologinius susirgimus bei atlieka sudėtingas chirurgines kietųjų audinių operacijas. 

   

  Skaityti daugiau

   
 • Kardiologija

  PetCity klinikose atliekama profesionali augintinių širdies ligų diagnostika taikant pažangiausius tyrimų metodus ar chirurginį gydymą. 

   

  Skaityti daugiau

 • Dermatologija

  Supleiskanojusi augintinio oda, išplikęs kailis ar atsiradęs intensyvus kasymasis gali identifikuoti tam tikras dermatologines gyvūnų ligas. PetCity klinikose atliekami pažangūs odos bei ausų ligų tyrimai.

   

  Skaityti daugiau

   
 • Odontologija

  PetCity klinikose atliekama profesionali burnos higiena, naudojant modernius ultragarsinius skalerius.

  Skaityti daugiau

 • Oftalmologija

  PetCity klinikose atliekame išsamią akių ligų diagnostiką (oftalmologinę echoskopiją, įvertinimą fluorescinu) bei sudėtingas chirurgines akių procedūras.


  Skaityti daugiau

 • Kraujo perpylimas

  PetCity klinikose atliekama hemotransfuzija (kraujo perpylimas). Ši procedūra yra itin aktuali šiltuoju metu periodu, kuomet padaugėja susirgimų erkių platinama liga – babezioze.

  Skaityti daugiau

 • Inhaliacinė narkozė

  Operacijų ar kitų procedūrų metu gyvūnas bendrosios nejautros būklėje turi išbūti ilgesnį laiką. Saugiausias anestezijos būdas yra inhaliacinė anestezija.

  Skaityti daugiau

 • Laboratoriniai tyrimai

  PetCity klinikų laboratorijose įrengti modernūs, specialiai veterinarijai pritaikyti morfologiniai, biocheminiai kraujo ir šlapimo analizatoriai, kurių pagalba būtiniausi tyrimai atliekami per 10-15 min.

  Skaityti daugiau

   
   
 • Skaitmeninis rentgenas

  Klinikose įrengti modernūs skaitmeninio rentgeno aparatai, kurie ne tik greitai ir kokybiškai transformuoja vaizdą į kompiuterio ekraną, bet ir apdoroja jį, suteikiant visą informaciją apie tiriamą organą.

  Skaityti daugiau

 • Ultragarsinė diagnostika

  PetCity klinikose atliekamos pilvo ertmės organų, širdies, akių, skydliaukės, limfinių mazgų, darinių ultragarsinės diagnostikos procedūros.

  Skaityti daugiau

 • Endoskopija

  Endoskopija – tai saugi, neinvazyvi diagnostinė procedūra, leidžianti vizualiai pamatyti ir įvertinti vidaus organų pažeidimus.

  Skaityti daugiau

 • Vakcinacija

  Augintinių vakcinacija – priemonė, kurios pagalba galima sukurti imunitetą nuo infekcinių ligų. 

  Skaityti daugiau

   
   
 • Ženklinimas ir registravimas

  PetCity klinikose identifikuojame gyvūną: įvedame mikročipą, registruojame jį ŽŪM duomenų bazėje. 

  Skaityti daugiau

 • ES paso išdavimas

  Gyvūno augintinio ES pasas yra reikalingas, kuomet šeiminkas su šunimi, kate ar šešku keliauja po Europos Sąjungos šalis komerciniais ar nekomerciniais tikslais.

   

  Skaityti daugiau

 • Kasdieninės higienos procedūros

  PetCity klinikose galime pasirūpinti kasdieninėmis jūsų augintinio higienos procedūromis: nagų kirpimu, ausų valymu, paranalinių liaukų valymų ir kitomis. 

  Skaityti daugiau

 • Užsikrėtimo ektoparazitais profilaktika

  PetCity klinikose galite įsigyti skirtingų priemonių – tablečių, antkaklių, lašų, aerozolių – padedančių apsaugoti augintinius nuo blusų, erkių ir kitų parazitų.

  Skaityti daugiau

 • Priežiūra stacionare

  Augintiniai, kuriems reikalingas gydymas ir pastovi vetarinarinė priežiūra yra paliekami klinikos stacionare. Čia nuolatos stebima gyvūnų sveikatos būklė, skiriami vaistai.

  Skaityti daugiau

 • Atsisveikinimas su augintiniu

  Gyvūnų kremavimas – humaniškas, orus ir garbingas būdas atsisveikinti su savo mylimu keturkoju, išsaugant pačius gražiausius atsiminimus. 

  Skaityti daugiau

   
 
{ {widget type="\Upitech\CategoryWidget\Block\Widget\CategoryProducts" products_per_page="5" products_count="25" category_path="category/1058" } }