PetCity lojalumo programa

 

Dar daugiau naudų ir specialių pasiūlymų mūsų mylimiausiems draugams! Atsinaujinusi PetCity lojalumo programa suteikia dar daugiau galimybių perkant prekes ar atsiskaitant už paslaugas Laimingų augintinių mieste – PetCity. Nuo šiol PetCity lojalumo kortelę galite panaudoti ir Apotheka vaistinėse visoje Lietuvoje!

Lojalumo programos naudos PetCity augintinių centruose:

 • Kaupkite pinigus pirkiniams. Atsiskaičius PetCity parduotuvėse, el. parduotuvėjeviešbutyje ar kirpyklose, jums grįžta 6% nuo išleistos sumos. Sukauptus pinigus galite panaudoti kito apsipirkimo metu fizinėse parduotuvėse, el. parduotuvėje arba atsiskaitant už viešbučio ir kirpyklų paslaugas.
  *Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Nepanaudoti kalendorinių metų pinigai gali būti naudojami iki kitų metų sausio 31 d. 
 • 6% fiksuota nuolaida PetCity klinikos paslaugoms ir prekėms. Pasirūpinkite savo augintinio sveikata ir sutaupykite atsiskaitydami už gydymo paslaugas ar įsigydami veterinarinį maistą bei vaistus bet kurioje PetCity klinikoje
 • 10% kaupiamoji nuolaida gimtadienio proga. Savo gimimo dieną ir visą savaitę po jos naudokitės privilegijomis apsipirkdami ar atsiskaitydami už paslaugas PetCity parduotuvėse, el. parduotuvėjeviešbutyje ar kirpyklose, kuomet jums grįš 10% nuo išleistos pirkinių sumos. Sukauptus pinigus galėsite panaudoti jau kito apsipirkimo metu.
 • Išskirtiniai pasiūlymai lojalumo programos nariams. Pasinaudokite tik lojalumo programos nariams skirtais pasiūlymais kiekvieną mėnesį ir sutaupykite iki -40% apsiperkant PetCity parduotuvėse, el. parduotuvėje ar klinikose.
 • Visas lojalumo programos taisykles rasite ČIA.

Kaip tapti PetCity lojalumo programos nariu? 

 
Lojalumo programos nariu tapti visai paprasta! Tai galite padaryti jums patogiausiu būdu:
 • Įsigyti lojalumo kortelę (1,30 Eur) bet kurioje PetCity parduotuvėje ar klinikoje, kur užpildžius lojalumo programos anketą, jau netrukus tapsite PetCity lojalumo programos nariu;
 • Užsiregistruoti PetCity el. parduotuvėje ČIA. Visi registruoti www.petcity.lt klientai automatiškai tampa PetCity lojalumo programos nariais ir gali kaupti pinigus už savo pirkinius bei naudotis tik lojalumo programos nariams suteikiamais pasiūlymais el. parduotuvėje. Tam, kad galėtumėte pasinaudoti lojalumo programos naudomis perkant internetu, nepamirškite tai daryti prisijungus prie savo paskyros! Čia taip pat galėsite matyti savo sukauptus pinigus. Nepanaudoti kalendorinių metų pinigai gali būti naudojami iki kitų metų sausio 31 d. 

Lojalumo programos naudos Apotheka vaistinėse (turintiems PetCity lojalumo kortelę):

 • 6% fiksuota nuolaida Apotheka ir Apotheka Beauty prekėms (išskyrus receptinius ir kompensuojamus vaistus);
 • 6% fiksuota nuolaida Apotheka paslaugoms – odos tyrimams, plaukų ir galvos tyrimams ir testams;
 • Specialūs mėnesio pasiūlymai lojalumo programos nariams;
 • Papildoma 10% nuolaida pirmajam pirkinių krepšeliui Apotheka vaistinėse su lojalumo kortele.
 
 

 

Užsiregistruokite ir visada gausite naujienas ir specialius pasiūlymus el. paštu

būtini laukeliai pažymėti *