PetCity lojalumo programa

Dar daugiau naudų ir specialių pasiūlymų mūsų mylimiausiems draugams! Atsinaujinusi PetCity lojalumo programa suteikia dar daugiau galimybių perkant prekes ar atsiskaitant už paslaugas Laimingų augintinių mieste – PetCity. Nuo šiol PetCity lojalumo kortelę galite panaudoti ir Apotheka vaistinėse visoje Lietuvoje!

Prenumeruoti PetCity naujienlaiškį

Susipažinkite su PetCity lojalumo programa

  • Kaupkite 6% pirkiniams

   Atsiskaičius PetCity parduotuvėse Lietuvoje, el. parduotuvėje, viešbutyje ar kirpyklose, jums grįžta 6% nuo išleistos sumos (nenukainotų prekių). Sukauptus pinigus galite panaudoti kito apsipirkimo metu fizinėse parduotuvėse, el. parduotuvėje arba atsiskaitant už viešbučio ir kirpyklų paslaugas.
   Nepanaudoti kalendorinių metų pinigai gali būti naudojami iki kitų metų sausio 31 d. 

    
  • Gaukite 6% nuolaidą PetCity klinikose

   Pasirūpinkite savo augintinio sveikata ir sutaupykite PetCity veterinarijos klinikose Vilniuje ir Klaipėdoje. Su PetCity lojalumo programa galioja 6% nuolaida veterinariniam maistui, maisto papildams, higienos priemonėms bei taikomi kiti išskirtiniai nuolaidų pasiūlymai. 

    
  • Kaupkite 10% per savo gimtadienį

   Savo gimimo dieną ir visą savaitę po jos naudokitės privilegijomis apsipirkdami ar atsiskaitydami PetCity parduotuvėse, el. parduotuvėje, viešbutyje ar kirpyklose, kuomet jums grįš 10% nuo išleistos pirkinių sumos. Sukauptus pinigus galėsite panaudoti jau kito apsipirkimo metu.

    
  • Išskirtiniai mėnesio pasiūlymai

   Pasinaudokite tik PetCity lojalumo programos nariams skirtais pasiūlymais kiekvieną mėnesį ir sutaupykite iki -40% apsiperkant fizinėse PetCity parduotuvėse.

    
  • Su PetCity lojalumo kortele gaukite nuolaidas fizinėse Apotheka vaistinėse.

    

Kaip tapti PetCity lojalumo programos nariu? Lojalumo programos nariu galite tapti įsigijus (1,30 Eur) fizinę lojalumo kortelę bet kurioje PetCity parduotuvėje. Taip pat lojalumo programos nariu galite tapti susikūrus vartotojo paskyrą PetCity el. parduotuvėje – visi registruoti vartotojai automatiškai tampa lojalumo programos nariais ir gali naudotis suteikiamomis naudomis. 

Kaip susieti lojalumo kortelę su savo paskyra el. parduotuvėje? Jau turint fizinę lojalumo kortelę, ją nesunkiai galite susieti su savo paskyra el. parduotuvėje. Kuriant naują vartotojo paskyrą, būtina nurodyti tuos pačius kontaktinius duomenis, kokius buvote pateikę pildant anketą parduotuvėje. Sutapus duomenims, jūsų lojalumo kortelė bus automatiškai susieta ir jau netrukus galėsite kaupti pinigus tiek nuo pirkinių fizinėse parduotuvėse, tiek el. parduotuvėje, o prisijungus prie vartotojo paskyros visada galėsite sekti sukauptų pinigų balansą.