PetCity lojalumo programa

Dar daugiau naudų ir specialių pasiūlymų mūsų mylimiausiems draugams! Atsinaujinusi PetCity lojaluno programa suteikia dar daugiau galimybių perkant prekes ar atsiskaitant už paslaugas Laimingų augintinių mieste – PetCity. 

Lojalumo programos naudos:

  • Kaupkite pinigus pirkiniams. Atsiskaičius PetCity parduotuvėse, El. parduotuvėjeviešbutyje ar kirpyklose, jums grįžta 6% nuo išleistos sumos. Sukauptus pinigus galite panaudoti kito apsipirkimo metu fizinėse parduotuvėse, El. parduotuvėje arba atsiskaitant už viešbučio ir kirpyklų paslaugas. *Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Nepanaudoti kalendorinių metų pinigai gali būti naudojami iki kitų metų sausio 31 d.
  • 6% momentinė nuolaida PetCity klinikos paslaugoms ir prekėms. Pasirūpinkite savo augintinio sveikata ir sutaupykite atsiskaitydami už gydymo paslaugas ar įsigydami veterinarinį maistą ir vaistus bet kurioje PetCity klinikoje. Šiuo metu virtualiais pinigais atsiskaityti negalima.
  • 10% kaupiamoji nuolaida gimtadienio proga. Savo gimimo dieną ir visą savaitę po jos naudokitės privilegijomis apsipirkdami ar atsiskaitydami už paslaugas PetCity parduotuvėse, El. parduotuvėjeviešbutyje ar kirpyklose, kur jums grįš 10% nuo išleistos sumos. Sukauptus pinigus galėsite panaudoti kito apsipirkimo metu.
  • Išskirtiniai pasiūlymai lojalumo programos nariams. Pasinaudokite tik lojalumo programos nariams skirtais pasiūlymais kiekvieną mėnesį ir sutaupykite iki -40% apsiperkant PetCity parduotuvėse, El. parduotuvėje ar klinikose.
  • Visos taisyklės ČIA.

 

Užsiregistruokite ir visada gausite naujienas ir specialius pasiūlymus el. paštu

būtini laukeliai pažymėti *