PetCity lojalumo programa

Dar daugiau naudų ir specialių pasiūlymų mūsų mylimiausiems draugams! Nuo 2019 m. spalio 7 d. PetCity lojalumo programa atsinaujina ir suteikia dar daugiau galimybių perkant prekes ar atsiskaitant už paslaugas Laimingų augintinių mieste – PetCity. Susipažinkite su naujienomis ir atraskite galimybes!

Lojalumo programos naudos:

  • Kaupkite pinigus pirkiniams. Atsiskaičius PetCity parduotuvėse, viešbutyje ar priežiūros salonuose, atgaukite 6% nuo išleistos sumos. Sukauptus pinigus galėsite panaudoti kito apsipirkimo metu parduotuvėse arba atsiskaitant už viešbučio ir priežiūros salono paslaugas. *Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos.
  • 6% nuolaida PetCity klinikos paslaugoms ir prekėms. Pasirūpinkite savo augintinio sveikata ir sutaupykite atsiskaitydami už gydymo paslaugas ar įsigydami veterinarinį maistą ar vaistus bet kurioje PetCity klinikoje. Šiuo metu virtualiais pinigais atsiskaityti negalima.
  • 10% nuolaida gimtadienio proga. Savo gimimo dieną ir visą savaitę po jos naudokitės privilegijomis apsipirkdami ar atsiskaitydami už paslaugas PetCity parduotuvėse, viešbutyje ar priežiūros salonuose, kur atgausite 10% nuo išleistos sumos. Sukauptus pinigus galėsite panaudoti kito apsipirkimo metu.
  • Išskirtiniai pasiūlymai lojalumo programos nariams. Pasinaudokite tik lojalumo programos nariams skirtais pasiūlymais kiekvieną mėnesį ir sutaupykite iki -40% apsiperkant PetCity parduotuvėse ar klinikose.
  • Išskirtiniai pasiūlymai e-parduotuvėje. Netrukus atsidarančioje PetCity e-parduotuvėje pasinaudokite išskirtiniais pasiūlymais, skirtais tik lojalumo programos nariams. 
Visos taisyklės ČIA.

 

Užsiregistruokite ir visada gausite naujienas ir specialius pasiūlymus el. paštu

būtini laukeliai pažymėti *
 
Nudžiugink augintinį jau dabar!