Bendrosios naudojimosi taisyklės

Bendrosios pirkimo taisyklės prekių naminiams gyvūnams el. parduotuvėje PetCity

 1. Taisyklių apimtis ir galiojimas:
  1.1. Taisyklės reguliuoja teisinius santykius, kylančius tarp pirkimo aplinkos petcity.lt (toliau – Pet City el. parduotuvė) savininko Pet City UAB (toliau – Pardavėjas arba Pet City) ir Pet City el. parduotuvėje prekes perkančių asmenų (toliau – Pirkėjas).
  1.2. Greta šių taisyklių, teisinius santykius, kylančius perkant Pet City el. parduotuvėje, reguliuoja Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai.
  1.3. Pet City el. parduotuvės vystymo ir el. parduotuvės geresnio bei saugesnio naudojimo sumetimais, Pet City gali keisti ir papildyti šias taisykles ir kainoraštį. Apie taisyklių ir kainoraščio pakeitimus bei papildymus pranešama interneto puslapyje www.petcity.lt. Taisyklių ir kainoraščio pakeitimai bei papildymai įsigalioja nuo atitinkamo pakeitimo arba papildymo paskelbimo interneto puslapyje www.petcity.lt. Jei Jūs pateikėte savo užsakymą prieš įsigaliojant taisyklių pakeitimui, tarp Jūsų ir Pet City susidariusiems teisiniams santykiams taikomos Jūsų užsakymo pateikimo metu galiojusios taisyklės, išskyrus, jei įstatyme arba šiose taisyklėse nėra numatyta kitaip.
  1.4. Informacija apie Pet City. Pet City yra UAB Pet City, Lietuvos bendrovė, tinkamai įregistruota ir veikianti Lietuvos Respublikoje, juridinio asmens kodas 304087849, buveinės adresas J. Urbšio g. 3, LT-35169 Panevėžys, duomenys apie Pet City kaupiami ir saugomi – Juridinių asmenų registre, registro tvarkytojas Valstybės įmonė Registrų centras. Pet City PVM mokėtojo kodas LT100010163113. Telefonas +370 614 79498. Elektroninio pašto adresas info@petcity.lt.
  1.5. Asmens duomenų tvarkymas. Pet City Pirkėjo asmens duomenis tvarko vadovaudamasis savo privatumo politika. Privatumo politikoje nurodomos svarbios nuostatos, todėl rekomenduojama, kad Pirkėjas atidžiai jas perskaitytų ir būtų įsitikinęs, kad visos privatumo politikos nuostatos jam yra suprantamos ir priimtinos.
 2. Kainos:
  2.1. Apmokant sąskaitą nurodytu terminu, Pet City el. parduotuvėje kainos galioja pagal 4 punkto nuostatas.
  2.2. Į visas kainas yra įskaičiuotas 21% PVM.
  2.3. Pet City el. parduotuvėje siūlomų prekių asortimentas ir kainos gali skirtis nuo Pet City parduotuvėse siūlomų prekių asortimento ir kainų.
 3. Pirkinių krepšelis ir užsakymo įforminimas:
  3.1. Pirkinių krepšelyje esančių prekių skaičių galite keisti. Taip pat galite keisti užsakomos prekės kiekį. Padarytiems pakeitimams patvirtinti spustelėkite mygtuką „Atnaujinti pirkinių krepšelį“. Norėdami tęsti užsakymo įforminimą spustelėkite sąsają „Toliau“. Būsite nukreipti į užsakovo duomenų puslapį.
  3.2. Užsakovo duomenų puslapyje įveskite reikiamus duomenis, spustelėkite pirkinių krepšelį ir spauskite mygtuką „Įforminti užsakymą“. Būsite nukreipti į užsakymo patvirtinimo ir mokėjimo būdo pasirinkimo puslapį.
  3.3. Pildydami užsakovo duomenų ir užsakymo patvirtinimo puslapiuose esančias skiltis, būkite atidūs, nes nuo šios informacijos tikslumo ir teisingumo priklausys Jūsų pirktų prekių greitas ir sklandus pristatymas.
  3.4. Prekių pardavimo sutartis laikoma sudaryta (Sutartis įsigalioja), kai po užsakymo patvirtinimo mokėtina suma pervedama į Pet City atsiskaitomąją sąskaitą.
  3.5. El. parduotuvėje pateiktų užsakymų apdorojimas vyksta darbo dienomis (Pirm.-Penkt. 10-17 val., išskyrus valstybines šventes). Jei užsakymas pateikiamas vėliau nei penktadienį 14:30 val., užsakymas įforminamas ateinantį pirmadienį. Tas pats principas galioja ir tuo atveju, kai pasirenkamas variantas „Atsiėmimas parduotuvėje“.
 4. Mokėjimas už prekes
  4.1. Mokėjimui atlikti užsakymo įforminimo puslapyje pasirinkite norimą mokėjimo būdą.
  4.2. Už prekes galima mokėti: naudodami interneto banką (Swedbank AS, AB SEB bankas, Luminor bankas AB, Šiaulių bankas AB). Naudodami kredito kortelę (Visa arba MasterCard).
  4.3. Jūsų užsakymas bus anuliuotas tuo atveju, jei Jūs per užsakymo patvirtinime nurodytą laiką nesumokėsite už prekę.
  4.4. Sutartis įsigalioja ir užsakymas vykdomas tik tuo atveju, jei už prekę yra sumokėta 100 proc.
  4.5. Mokėjimo tarpininkas yra „paysera.lt“.
 5. Prekių pristatymas ir perdavimas
  5.1. Po Sutarties įsigaliojimo, pagal Taisyklių 3.4 punktą užsakytos prekės bus pristatytos susisiekiant su Jumis užsakymo metu Jūsų nurodytu kontaktiniu telefonu iš anksto sutartu laiku.
  5.2. Prekes kartu su informacija apie prekę lietuvių kalba bei kitais prekei priklausančiais dokumentais pristato pristatymo paslaugos teikėjas, laikydamasis prekės aprašyme nurodyto termino. Sandėlyje esančių prekių pristatymas Lietuvoje paprastai užtrunka 2–5 darbo dienas.
  5.3. Jeigu Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra ir ją reikia specialiai užsakyti iš tiekėjo ir yra akivaizdu, kad prekės pristatyti per prekės aprašyme nurodytą terminą nėra įmanoma (taip pat kitais atvejais, kai prekių savalaikis pristatymas nėra įmanomas dėl nuo Pet City nepriklausančių aplinkybių), apie tai Jums pranešime užsakymo metu Jūsų nurodytu kontaktiniu telefonu arba elektroninio pašto adresu per 2 darbo dienas nuo Sutarties įsigaliojimo pagal Taisyklių 3.4 punktą. Tuo pačiu nurodysime Jūsų užsakytos prekės pristatymo terminą. Jei dėl prekės ilgo pristatymo termino Jūs prarasite norą įsigyti prekę, turite teisę savo užsakymą anuliuoti (žr. 6.1 ir 6.3 punktus) ir Jūsų sumokėta suma bus Jums grąžinta (kartu su mokesčiu už transportą).
  5.4. Kai Jūsų užsakytos prekės yra perduotos pristatymo paslaugų teikėjui, prieš pristatant siuntą su Jumis susisieks kurjeris ir galėsite susitarti dėl tikslaus pristatymo laiko.
  5.5. Kurjerių įmonė pristatys prekes užsakymo įforminimo metu Jūsų nurodytu adresu. Paskirties adreso vėliau keisti negalima.
  5.6. Įformindami užsakymą stebėkite, kad pateikti kontaktiniai duomenys būtų teisingi, siekiant išvengti vėlavimo ir painiavos pristatant prekes. Pet City ir kurjerių įmonė neatsako už vėlavimą pristatant prekes ir kilusią painiavą tuo atveju, kai vėlavimo arba painiavos priežastis yra užsakymo įforminimo metu Jūsų pateikti netikslūs arba neteisingi duomenys.
  5.7. Kurjeris perduos Jums užsakytas prekes kartu su važtaraščiu. Prieš pasirašant važtaraštį rekomenduojame Jums apžiūrėti prekių pakuotę ir esant jos išoriniams pažeidimams, kurjerio važtaraštyje įrašyti apie tai pastabą. Apie pažeistą pakuotę prašome pranešti elektroninio pašto adresu pagalba@petcity.lt.
  Kurjerių įmonė pakeis pažeistoje pakuotėje esančią prekę, jei pareikšite norą.
 6. Užsakymo anuliavimas ir prekės grąžinimas (sutarties atsisakymas)
  6.1. Po to, kai sumokėjote už prekes, Jūs turite teisę, prieš pristatant prekes, savo užsakymą anuliuoti, atsiųsdami Pet City el. parduotuvės elektroninio pašto adresu pagalba@petcity.lt apie tai pranešimą kartu su užsakymo numeriu ir savo atsiskaitomosios sąskaitos numeriu.
  6.2. Pirkėjas turi teisę grąžinti arba pakeisti prekę tiek pat kainuojančia kita preke nenurodydamas priežasties per 14 dienų nuo prekės gavimo. Tam Pirkėjas turi pateikti Pardavėjui atitinkamo turinio pareiškimą (pareiškime nurodyti Pirkėjo vardą ir pavardę, pirkimo datą, atsiskaitomosios sąskaitos Nr. ir užsakymo Nr.) elektroniniu paštu pagalba@petcity.ltir po to grąžinti Pet City el. parduotuvei užsakytą prekę ne vėliau kaip per 14 dienų po to, kai pateikė pareiškimą dėl atsisakymo. Norėdami atsisakyti sutarties, galite naudoti pareiškimo dėl atsisakymo tipinę formą. Grąžinama prekė negali būti naudota (prekės tinkamumą galima išbandyti ir naudoti susipažinimo tikslu) ir/ar sugadinta. Prekėms, kurių negalima grąžinti (1. pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintoms prekėms, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekėms, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms, 2. greitai gendančioms prekėms ar prekėms, kurių galiojimo laikas yra trumpas, 3. supakuotoms prekėms, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių, 4. prekėms, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais) 14 dienų grąžinimo teisė negalioja.
  6.3. Anuliuojant užsakymą 6.1 punkte nustatytu atveju arba atsisakant sutarties 6.2 ir 6.3 nustatytais atvejais, pinigai už prekę grąžinami pervedant į tą pačią atsiskaitomąją sąskaitą, iš kurios buvo sumokėta už prekę, per 14 dienų po to, kai Pardavėjas gavo grąžinamą prekę. Pardavėjas grąžina Pirkėjui prekės pristatymo mokestį, kurio suma atitinka Pardavėjo siūlomą pačią pigiausią Pardavėjo siūlomą pristatymo kainą.
  6.4. Grąžinama prekė negali būti naudota ar sugadinta ir turi būti originalioje pakuotėje. Norint pasinaudoti grąžinimo teise ir grąžinimo atveju gauti kompensaciją, reikia prekės pakuotę atidaryti atsargiai, jos nepažeidžiant. Susipažinimui su preke pakuotę reikia naudoti būdu, reikalingu įsitikinti, kad daiktas yra, susipažinti su jo savybėmis ir funkcija. Grąžinama prekė privalo būti tos pačios komplektacijos, t. y. turėti visus prekės pakuotėje buvusius daiktus (informacinius lankstinukus, laisvas detales ir t.t.). Jei prekė įsigyta akcijos metu, t. y. prie prekės yra pridėta kokia nors prekė, Jūs turite grąžinti visą komplektą (visas prekes).

 7. Teisė pareikšti pretenzijas ir reikalavimų neatitinkančių prekių grąžinimas
  7.1. Pet City atsako už prekių atitikimą reikalavimams ir trūkumus. Pretenzijų pareiškimo terminas yra prekei suteiktas kokybės garantijos ar tinkamumo naudoti terminas, bet ne ilgiau kaip du metai nuo prekės perdavimo dienos. Jeigu Pirkėjas yra privatus asmuo, pretenzijų pareiškimo terminas yra du metai.  Pardavimo vartotojui atveju laikoma, kad per 12 mėnesių nuo daikto perdavimo Pirkėjui dienos, išaiškėjęs neatitikimas sutarties sąlygoms jau egzistavo daikto perdavimo metu, jei tokia prielaida neprieštarauja daikto arba trūkumo esmei.  
  7.2. Pirkėjas privalo pranešti apie daikto neatitikimą sutarties sąlygoms Pardavėjui per 2 mėnesius po to, kai jis sužinojo, kad daiktas neatitinka sutarties sąlygoms arba turėjo sužinoti.
  7.3. Jei prekė neatitinka reikalavimų arba turi trūkumų, Jūs turite teisę reikalauti, kad prekė būtų pataisyta arba pakeista reikalavimus atitinkančia ir trūkumų neturinčia preke, grąžindami reikalavimų neatitinkančią prekę Pardavėjui.
  7.4. Jei vartotojas - Pirkėjas pateikia pretenziją, pirmąjį mėnesį nuo prekės perdavimo Pirkėjui, su daikto pataisymu arba pakeitimu susijusias išlaidas, visų pirma transportavimo, siuntimo paštu, kelionės ir materialines išlaidas padengia Pardavėjas tik tuo atveju, jei pretenzija buvo pagrįsta.
  7.5. Grąžinant reikalavimų neatitinkančią prekę, Pardavėjas patikrina pretenzijos pagrįstumą ir pateikia Pirkėjui savo atsakymą per 14 dienų nuo pretenzijos gavimo. Jei pretenzija yra pagrįsta, Pardavėjas pataiso arba pakeičia trūkumą turinčią prekę; jeigu prekės pakeisti nėra įmanoma (pvz., prekės nėra sandėlyje) arba prekės pakeitimas ar pataisymas reikalauja iš Pardavėjo neprotingų išlaidų, Pardavėjas turi teisę grąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtą sumą, kuri pervedama į Jūsų nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Pardavėjo sprendimo, ar pretenziją reikia patenkinti.
  7.6. Greta teisės pateikti pretenziją, Jūs turite teisę naudoti kitas Lietuvos Respublikos Civiliniame kodekse ir kituose Lietuvos Respublikos teisės aktuose išvardintas teisinės apsaugos priemones, jų tarpe teisę reikalauti, kad prekė būtų pataisyta arba jei to nėra įmanoma padaryti, pakeisti prekę; esant esminiam neatitikimui, atsisakyti sutarties ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
 8. Atsakomybė ir nenugalimos jėgos aplinkybės
  8.1. Pet City atsako prieš Pirkėją, o Pirkėjas atsako prieš Pet City už kitai Šaliai dėl šių taisyklių pažeidimo padarytą tiesioginę materialinę žalą Lietuvos Respublikos galiojančiuose teisės aktuose nustatytais atvejais ir apimtimi.
  8.2. Pet City neatsako už Pirkėjui padarytą žalą arba už pristatymo vėlavimą tuo atveju, jei prekės pristatymas vėluoja dėl nuo Pet City nepriklausančių aplinkybių, kurių nebuvo galima numatyti (nenugalimos jėgos aplinkybės).
 9. Kitos taisyklės
  9.1. Po to, kai sukuriama petcity.lt naudotojo paskyra, pirkimo metu sužinoti Pirkėjo asmens duomenys laikomi konfidencialia informacija. Užšifruotas ryšio su bankais kanalas užtikrina pirkėjo asmens duomenų ir banko rekvizitų saugumą. Pet City taip pat neturi priėjimo prie jų. Tuo pačiu Pirkėjas patvirtina, kad suteikia teisę apdoroti Pet City parduotuvėje įvestus asmens duomenis tokia apimtimi, kiek tai reikalinga užsakymo vykdymui, tam tarpe Pirkėjas įgalioja Pet City el. parduotuvę perduoti Pirkėjo asmens duomenis su užsakymo vykdymu susijusiems asmenims (pvz., pristatymo paslaugos teikėjams, el. laiškų ir SMS žinučių perdavimo paslaugos siūlytojams ir pan.).
  9.2. Šiose taisyklėse atskirai neaptartais klausimais vadovaujamasi Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais.
  9.3.  Tarp Jūsų ir Pardavėjo dėl prekių užsakymo ir pirkimo kylantys ginčai sprendžiami derybų keliu. Jei derybos neduoda norimo rezultato arba Jūs nesutinkate su Pardavėjo pasiūlytu sprendimu ir manote, kad Jūsų teisės yra pažeistos, Jūs turite teisę pateikti skundą vartotojų skundų nagrinėjimo komisijai per Vartotojų teisių apsaugos tarnybą arba teismui. Kreipimasis į komisiją vartotojui yra nemokamas ir vartotojas gali pateikti skundą pats arba tarpininkaujant atstovui. Vartotojų skundus nagrinėjančios komisijos duomenys yra pateikti Vartotojų teisių apsaugos tarnybos interneto svetainėje http://vvtat.lt.
  9.4. Greta 9.3 punkte išvardintų aplinkybių, klientas - fizinis asmuo turi teisę pateikti su nuotoliniu pardavimu susijusį skundą per Europos Sąjungos elektroninės aplinkos ODR platformą (Online Dispute Resolution) adresu http://ec.europa.eu/odr. Internetu pagrįsta ginčų sprendimo platforma yra visų pirma skirta tarptautiniams ginčams spręsti, leidžianti vartotojui lengviau rasti konkretų ginčo sprendimui tinkantį neteisminį organą pardavėjo valstybėje. Reikalui esant, Lietuvoje pagalbą ir konsultavimo paslaugą tarpininkaujant platformai siūlo sprendžiant tarptautinius skundus Vartotojų teisių apsaugos tarnybos skyrius - Europos Sąjungos vartotojų konsultavimo centras.  
 10. Atsakomybės ribojimas ir autorinės teisės
  10.1. Pateikiami prekių atvaizdai yra iliustracinio pobūdžio. Nepaisant to, kad Pet City dėjo visas pastangas tam, kad prekių spalvos būtų atvaizduotos kuo tiksliau, Pet City negali garantuoti, kad Pirkėjo įrenginio ekranas tiksliai atspindės prekių spalvas. Pirkėjas supranta, kad prekės gali nežymiai skirtis nuo jų atvaizdų. Prekių įpakavimas gali skirtis nuo to, kuris pateikiamas atvaizduose, esančiuose el. parduotuvėje.
  10.2. Pet City pasilieka sau teisę koreguoti prekių kainas,  tačiau tokie pakeitimai neturės įtakos jau sudarytoms Sutartims.
  10.3. Pet City deda visas protingas pastangas tam, kad užtikrintų, kad prekių kainos, tuo metu, kai Pirkėjas pateikinėja užsakymą, būtų teisingos, tačiau Pet City pasilieka sau teisę atsisakyti pardavimo, jei el. parduotuvėje rodomoje informacijoje apie gaminį yra viena iš šių klaidų: 1. žmogiška klaida įvedant kainą arba 2. techninė klaida sistemoje (pvz., 50 € kainuojančio transportavimo narvo kaina įvesta klaidingai, t. y. 5 €). Esant tokiai klaidai tikimės, kad Pirkėjas supranta, jog prekė už tokią kainą nėra parduodama. Pet City apie tai informuoja Pirkėją ir suteikia galimybę Pirkėjui įsigyti prekę už teisingą kainą arba atšaukti užsakymą. Užsakymas nėra vykdomas tol, kol negaunamas Pirkėjo atsakymas.   
  10.4. Informacija apie prekę tikrinama ir tobulinama reguliariai. Duomenys nuo Jūsų paskutinio apsilankymo gali būti atnaujinti. Dėl gamintojų duomenų kortelių trūkumų, Pet City el. parduotuvės informacijoje apie prekę gali pasitaikyti netikslumų. Šiuo atveju PetCity el. parduotuvė neatsako už prekės duomenų teisingumą. Visi Pet City el. parduotuvėje pateikti prekių aprašymai, nuotraukos ir kiti duomenys turi autorių teisės apsaugą ir jų kopijavimas ar naudojimas kitu būdu be Pet City leidimo yra draudžiamas. Visi Pet City el. parduotuvėje pateikti prekių aprašymai, nuotraukos ir kiti duomenys turi autorių teisės apsaugą ir jų kopijavimas ar naudojimas kitu būdu be Pet City leidimo yra draudžiamas.

 

Pasirūpink augintinio maistu jau dabar! Rodyti visus