Hill's

Hills prekinį ženklą įkvėpė Badis, kuris sirgo inkstų liga. Tuo metu gaminamuose ėdaluose buvo daug fosforo ir baltymų, kurie nėra naudingi sergant inkstų ligomis, taigi Dr. Mark Morrisas savo bičiuliui Badžiui pradėjo kurti maisto prduktus, kuriuose nėra daug druskų, tačiau jis buvo maistingas ir skanus. Šiuo metu vadinamo Hill’s Prescription Diet k/d™ maisto dėka Badžiui pagėrėjo ir jis padėjo savo šeimininkui tobulinti receptus dar daugelį metų.

Hills tikslas - prisidėti prie šiltų šeimininko ir jo augintinio santykių, pasiūlant kokybišką maistą, patiems įvairiausiems poreikiams. Hills maisto produktai kuriami remiantis įrodymais pagrįstomis studijomis apie konkrečius gyvūnų poreikius.

Hills dirba daugiau nei 220 veterinarų gydytojų, doktorantų ir mokslininkų, kurie kasdien kuria ir tobulina naujus produktus. Mokslinių tyrimų dėka, augintiniai sveikai gyvena ilgiau nei bet kada anksčiau.

Visi Hills maiste esantys ingredientai atitinka aukštus kokybės standartus. Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, kasmet atliekami sistemos auditai visuose gamybos padaliniuose. Kokybiniai ir saugos patikrinimai atliekami ir jau paruoštiems gaminiams. Visu tuo norima užtikrinti, kad jūsų keturkojis augintinis būtų gyvybingas kiek įmanoma ilgiau.

Hill's
Rodyti filtrus Uždaryti filtrus
View as Grid List

30 prekės