Pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje PetCity įsigytų prekių naminiams gyvūnams pristatymas:

Dėkojame, kad Jūsų augintinio prekes pasirinkote įsigyti PetCity. Įsigijus el.parduotuvėje, galite pasirinkti kaip pristatysime šias prekes: ar atvyksite atsiimti į parduotuvę arba jas pristatysime Jūsų pasirinktu būdu - visoje Lietuvoje*.
* Pristatant prekes į Kuršių Neriją, taikomas papildomas 25 Eur mokestis. (Šiuo metu pristatymas į Kuršių Neriją negalimas. Atsiprašome už nepatogumus!)

Pristatymo būdai:

 1. Atsiėmimas PetCity DomusPro parduotuvėje (Prekybos Parkas DomusPro, Ukmergės g. 308, Vilnius)
  Pristatymo mokestis: NEMOKAMAI
 2. Pristatymas per LP Express siuntų savitarnos terminalus
  Pristatymo mokestis: 3 Eur (NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje nuo 15 Eur krepšelio sumos)
 3. Pristatymas per LP Express kurjerių tarnybą
  Pristatymo mokestis: 5 Eur (NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje nuo 50 Eur krepšelio sumos)
 4. Pristatymas į pašto skyrių
  Pristatymo mokestis: 3 Eur

Į kainą yra įskaičiuotas pridėtinės vertės mokestis.

Pet City išsiunčia užsakytas prekes per 1-2 darbo dienas po to, kai pinigai pervedami į Pet City atsiskaitomąją sąskaitą. Jei užsakytos prekės nėra sandėlyje Lietuvoje arba jei dėl kokios nors priežasties užsakymo nepavyksta įvykdyti per 1-2 darbo dienas, Pet City apie tai praneša Pirkėjui. Pet City neatsako už užsakymų pristatymo vėlavimus dėl prekių pristatymo paslaugos teikėjo kaltės.

Jei užsakymas yra atliktas darbo dieną iki 14.00 val., užsakyta prekė pasiekia Pirkėją kitą darbo dieną, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, pristatant į paštomatą, pašto skyrių arba per kurjerį. Jei užsakymas yra atliktas darbo dieną po 14.00 val., užsakyta prekė pasiekia Pirkėją per 2 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, pristatant į paštomatą, pašto skyrių arba per kurjerį. Išimtis yra penktadienį ar švenčių dienomis atlikti užsakymai, kurie dėl išeiginių dienų pasiekia Pirkėją kitos savaitės pradžioje. Jei užsakymas yra atliktas savaitgalį, prekė pasiekia Pirkėją ne anksčiau kaip kitos savaitės antradienį, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, pristatant į paštomatą, pašto skyrių arba per kurjerį.