Apie įmonę

Pet City UAB

J.Urbšio g. 3
LT-35169 Panevėžys
Įmonės kodas 304087849
PVM mokėtojo kodas LT100010163113
info@petcity.lt

Hendrik Tibar

Generalinis direktorius - CEO
hendrik.tibar@petcity.eu

Marge Kõiv


Kokybės vadovė, l.e.p regiono vadovė
marge.koiv@petcity.eu



E-parduotuvė

Margit Luts

E-komercijos vadovė
margit.luts@petcity.eu

Rinkodara

rinkodara@petcity.lt


Vilius Dovydauskas

Marketingo vadovas / Klinikinės dalies vadovas

vilius.dovydauskas@petcity.lt

Viltė Kunevičiūtė 

Marketingo specialistė
vilte.kuneviciute@petcity.lt



Asortimento skyrius

ost@petcity.ee

Mariann Vendt

Asortimento ir kategorijų vadybininkė
mariann.vendt@petcity.eu

Maris Varblane

Asortimento ir kategorijų vadybininkė
maris.varblane@petcity.eu

Triin Tammiste

Vizualinis išpildymas
triin.tammiste@petcity.eu

Egle Palm

Pirkimų asistentė
egle.palm@petcity.eu