Apie įmonę

Pet City UAB

J.Urbšio g. 3
LT-35169 Panevėžys
Įmonės kodas 304087849
PVM mokėtojo kodas LT100010163113
info@petcity.lt

Hendrik Tibar Vilius Dovydauskas Viltė Kunevičiūtė

Hendrik Tibar

Generalinis direktorius - CEO
hendrik.tibar@petcity.eu

Vilius Dovydauskas

UAB PetCity Lietuva marketingo vadovas, verslo vystymo vadovas.
UAB PetCity Klinika direktorius
vilius.dovydauskas@petcity.lt

Laura Karlonienė

Regiono vadovė
laura.karloniene@petcity.lt
Viltė Kunevičiūtė

Marketingo specialistė
vilte.kuneviciute@petcity.lt

Marge Kõiv

Marge Kõiv

Kokybės vadovė, l.e.p regiono vadovė
marge.koiv@petcity.eu

Margit Luts

Margit Luts

E-komercijos vadovė
margit.luts@petcity.eu

Asortimento skyrius

ost@petcity.ee

Mariann Vendt

Asortimento ir kategorijų vadybininkė
mariann.vendt@petcity.eu


Triin Tammiste

Vizualinis išpildymas
triin.tammiste@petcity.eu

Egle Palm

Pirkimų asistentė
egle.palm@petcity.eu