PetCity klinika OZAS

PetCity klinika OZAS XL

PetCity klinika OZAS  ketvirtoji ir pati didžiausia PetCity klinika Lietuvoje, įsikurusi prekybos centre „OZAS“, Ozo g. 18, Vilniuje. Itin erdvi ir šiuolaikiška aplinka, moderni medicininė įranga ir savo srityje pasižymėję veterinarijos gydytojai, pasiruošę pasiekti pačius aukščiausius jūsų augintinio gydymo rezultatus!

  • Pažangi medicininė įranga: PetCity OZAS klinika aprūpinta moderniausia gyvūnų gydymui reikalinga įranga – naujausio modelio, gyvūnams pritaikytas echoskopas, inhaliacinės narkozės sistema su gyvybinės funkcijos palaikymo monitoringu, morfologiniai, biocheminiai kraujo krešumo ir šlapimo analizatoriai, odontologinė stotelė ir kt.
  • Moderni aplinka: klinika išsiskiria jaukia ir augintiniams draugiška aplinka. Klinikos laukiamasis ir apžiūros kabinetai yra atskirti pagal gyvūnų rūšis – šunims ir katėms. Taip gyvūnams sukuriamos sąlygos patirti kuo mažiau streso vizito metu. Klinikos stacionare įrengta individuali šilumos palaikymo, vėdinimo ir apšvietimo sistema, leidžianti kiekvienam pacientui sukurti individualius poreikius atitinkančias sąlygas. PetCity OZAS klinika turi net keturis procedūrinius kabinetus, dvi chirurgines patalpas ir modernią laboratoriją.
  • Savo srities specialistai: PetCity OZAS klinikoje dirba savo srityje pasižymėję aukštos kvalifikacijos gydytojai: chirurgai, traumatologai, neurologai, ortopedai, akušeriai, ginekologai, oftalmologai, rentgenologai, dermatologai bei bendrosios praktikos gydytojai.
  • Itin platus veterinarinių prekių asortimentas: nuo veterinarinės dietos pašarų (Hill's Prescription Diet, Specific, ProPlan Veterinary Diets), priemonių nuo ektoparazitų (antkaklių, lašų, aerozolinių purškalų, tablečių), maisto papildų odai ir kailiui, sąnariams, virškinimo gerinimui ar imuniteto stiprinimui, priemonių pooperaciniam laikotarpiui (apsauginių gaubtų ar marškinėlių), priežiūros priemonių (maitinimo priemonių, gydomųjų šampūnų, burnos higienos priemonių) iki veterinarinių vaistų.
  • Viskas po vienu stogu! PetCity OZAS augintinių centre viską, ko reikia jūsų augintiniui, rasite vienoje vietoje: veterinarijos klinika ir vaistinė, gyvūnų prekių parduotuvė, kirpykla bei gyvūnų viešbutis.
  • Nemokamas parkavimas! Patogus ir nemokamas parkavimas prekybos centro aikštelėje užtikrina greitą ir saugų patekimą į augintinių centrą. 
DAUGIAU INFORMACIJOS IR REZERVACIJA
 
PetCity klinika OZAS XL
Tel. nr.: +370 665 44551
El. p: ozas.klinika@petcity.lt
Darbo laikas: I-VI 10-22, VI 10-21
Prekybos centras OZAS
Ozo g. 18, Vilnius
 
PetCity Klinikų paslaugos Paslaugų kainos PetCity Klinika DOMUS PRO PetCity Klinika NØRDIKA PetCity Klinika KLAIPĖDA PetCity klinikų kontaktai
 
 
PetCity Klinika ozas PetCity Klinika OZAS PetCity Klinika OZAS
PetCity Klinika OZAS PetCity Klinika OZAS PetCity Klinika OZAS

Augintinio sveikata reguliariai rūpinkis ir namuose!