Veterinarijos gydytojai

PetCity klinikose dirba septyni veterinarijos gydytojai, kurie pasirengę suteikti profesionalią pagalbą augintiniams bei pasidalinti savo žiniomis ir naudingais patarimais su šeimininkais. PetCity veterinarų komanda sudaryta iš savo srityje pasižymėjusių specialistų - chirurgų, kardiologų, oftalmologų, traumatologų, ginekologų, rentgenologų, gastroenterologų, dermatologų, kurie profesines ir praktines žinias nuolat tobulina dalyvaudami Lietuvos ir tarptautiniuose seminaruose bei kongresuose, bendradarbiauja su kitais PetCity veterinarijos gydytojais Latvijoje ir Estijoje. Visą komandą sieja atsidavimas savo darbui, meilė augintiniams, pagarba pacientui ir klientui bei bendras tikslas - pasiekti aukščiausius Jūsų augintinio gydymo rezultatus.

Margarita Rukštelytė

Margarita Rukštelytė

2015 metais baigė LSMU Veterinarijos Akademiją, veterinarijos gydytojų asociacijos narė, PetCity NØRDIKA klinikos vedėja M. Rukštelytė jau 15 metų dirba kinologijos srityje, bendradarbiauja su veislynais.

Tobulina žinias ir kelia kvalifikaciją seminaruose Lietuvoje bei užsienyje. Aktyviai dalyvauja visuomeniniuose renginiuose, skirtuose beglobiams gyvūnams, skatina atsakingą rūpinimąsi gyvūnais. 

Specializacija: chirurgija, traumatologija, rentgenologija, akušerija, ginekologija, terapija. 

Laimutis Paulauskas

Laimutis Paulauskas

2016 metais baigė mokslus LSMU Veterinarijos Akademijoje. PetCity DomusPro klinikos vedėjas.

L. Paulauskas yra dažnas Lietuvos ir užsienio rengiamų konferencijų, seminarų ir mokymų dalyvis ("Small Animal Special Anesthesia" Estijoje, "Skubi Pagalba Mono Praktikoje" Lietuvoje, 42nd World Small Animal Veterinary Association Congress" Danijoje, "Dažniausiai Pasitaikančios Ūmios Kardiologinės Problemos" Lietuvoje). 

Specializacija: bendrosios praktikos gydytojas - kardiologas. Taip pat specializuojasi reanimatologijos ir kvėpavimo susirgimų diagnostikoje.

Marytė Reketytė

Marytė Reketytė

1999 metais baigė Lietuvos Veterinarijos Akademiją, kur įgijo veterinarijos gydytojo specialybę.

Specializacija - veterinarinė chirurgija, traumatologija. Nuo 1999 metų yra aktyvi Lietuvos smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos narė. 

M. Reketytė yra dažna Lietuvos ir užsienio rengiamų konferencijų, seminarų ir mokymų dalyvė ("The HPTG Foundation Course in Classical Homeopathy for Veterinary Surgeon BAHVS UK", "Cruciate Ligament Repair with TTA RAPID", "Pain Modulation and Anaesthesia for Dogs and Cats", "Small Animal Neurology and Radiology" ir kt).

Liepa Krūminytė

Liepa Krūminytė 

2016 metais baigė LSMU Veterinarijos Akademiją, apgynus baigiamąjį magistro darbą kardiologijos tema.

L. Krūminytė yra dažna Lietuvos ir užsienio rengiamų konferencijų, seminarų, mokymų dalyvė (XXVI Tarptautinis Smulkių Gyvūnų Veterinarinės Medicinos Kongresas (PSAVA) Lenkijoje; EER Veterinarijos konferencija Kroatijoje; baigė kursus, susijusius su radiacine sauga).

Nuolatos domisi naujovėmis, gilina žinias ir stengiasi tobulėti. Aktyviai dalyvauja visuomenės švietime aktualiomis gyvūnų gerovės ir sveikatos temomis. Dominančios sritys – neužkrečiamos (vidaus ligos) ir infekcinės ligos bei jų terapija.

Irina Geraskina

Irina Geraskina

2008 metais baigė Lietuvos Veterinarijos Akademiją. LSGVGA narė. Praktinį gydomąjį darbą pradėjo nuo 2010 metų. I. Geraskina nuolat gilina žinias ir tobulina praktinius įgūdžius Lietuvos ir užsienio seminaruose ir mokymuose.  

Pagrindinės veiklos sritys yra oftalmologija, minkštųjų audinių chirurgija, vidaus ligos. 

Laima Naugžemienė

Laima Naugžemienė

2018 metais baigė mokslus LSMU Veterinarijos Akademijoje. Dominančios sritys: infekcinės ligos, dermatologija, enterologija, urologija, slauga bei bendroji terapija, gyvūnų psichologija ir elgesio sutrikimai. Šiuo metu gilina žinias ultragarsinių tyrimų ir chirurgijos srityse.

Veterinarijos gydytojo specialybė Laimai labiausiai patinka dėl nuolat kylančių iššūkių ir galimybės savo žiniomis pasidalinti su augintinių šeimininkais. Didžiausia motyvacija yra darbo dienos pabaigoje matyti dėkingus žmonių veidus ir sveikstančius jų keturkojus draugus. 

Viltė Liaugminaitė

Viltė Liaugminaitė

2018 metais baigė LSMU Veterinarijos Akademiją. Veterinarinėje praktikoje labiausiai domisi vidaus ligomis, ypatingai gastroenterologija, dermatologija. Dar studijuodama universitete V. Liaugminaitė buvo aktyvi seminarų ir mokymų dalyvė. Šiuo metu taip pat gilina žinias įvairiuose mokymuose.

Veterinarės specialybė Viltę žavi tuo, kad yra galimybė padėti gyvūnams ir nudžiuginti jų šeimininkus. 

Felčeriai

Greta Frank

Greta Frank

2015 metais Vilniaus Kolegijos Agrotechnologijų fakultete baigė veterinarijos studijų programą, kur įgijo ikiklinikinės veterinarinės medicinos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir veterinarijos felčerio profesinę kvalifikaciją.  

"PetCity nusprendžiau dirbti todėl, kad ši veterinarijos klinika pirmiausiai teikia profesionalias paslaugas, atsakingai ir rūpestingai atsižvelgia į kiekvieno paciento poreikius. Kadangi pati turiu du augintinius, šie kriterijai yra labai svarbūs. Dirbant šiame jaunatviškame kolektyve jaučiu motyvaciją ir norą tobulėti" - džiaugiasi G. Frank. 

Sabina

Sabina Vitukevič

2013 metais baigė Vilniaus Kolegiją, kur įgijo veterinarijos felčerio specialybę. Nuo 2014 metų studijuoja Gardino Valstybiniame Žemes Ūkio univesitete veterinarijos studijų programą.

Labiausiai Sabiną dominančios sritys yra felinologija ir zoopsichologija.


Jurgita Nosevičiūtė

2016 metais baigė studijas Vilniaus Kolegijos Agrotechnologijų Fakultete, kur įgijo veterinarijos felčerės specialybę.

Praktiką atliko užsienyje, dažnai dalyvavo įvairiose „PSP“ programose, dirbo su laukiniais gyvūnais.

Pati Jurga augina išgelbėtą voveriuką vardu Rubis (kitaip Rubikas kubikas) ir belgų aviganio kalytę vardu Viva. "Šių dviejų nenuoramų atlikti „žygdarbiai“ kainuoja nemažai nervų ir kantrybės, bet jaukumas ir šiluma, kurią jie suteikia, atperka viską" - augintiniais džiaugiasi Jurga.

Vitalija Markauskaitė

Vitalija Markauskaitė

Studijavo Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete veterinarinę mediciną.

Dirbant PetCity klinikoje, Vitalija labiausiai džiaugiasi galimybe kasdien bendrauti su žmonėmis ir padėti jų augintiniams. "Gyvenimo be gyvūnų neįsivaizduoju, tad namuose auginu katę ir priglaustą senyvo amžiaus šuniuką" - teigia Vitalija.

Goda Dervinytė

Goda Dervinytė

Nuo 2014 m. studijuoja LSMU Veterinarijos Akademijoje veterinarijos mediciną ir šiuo metu yra penkto kurso studentė.

G. Dervinytė du kartus dalyvavo britų smulkiųjų gyvūnų asociacijos kongrese Anglijoje. Taip pat yra aktyvi kitų seminarų, konferencijų ir kongresų dalyvė Lietuvoje ir Europoje: „SEVC“, „London Vet Show“.

Labiausiai Godą dominančios sritys yra neurologija, gyvūnų elgsenos pakitimų tyrinėjimas. Dirbant PetCity labiausiai patinka galimybė pasirūpinti tuo, kuris pagalbos paprašyti negali. 


Jekaterina

Jekaterina Vlasenko

2009 m. baigė Vilniaus kolegiją, kur įgijo veterinarinės medicinos felčerės specialybę.

Jau nuo 2008 metų Jekaterina dirba smulkiųjų gyvūnų veterinarijos klinikose. Dirbant šio pobūdžio darbą Jekaterinai labiausiai patinka tai, kad kiekviena diena būna kupina iššūkių bei naujų įspūdžių ir patirčių. Grįžus namo, nei viena diena nepraeina liūdnai, nes namie pasitinka šeši katinai ir šuo.


Simona Kirzytė

Simona Kizytė

2013 m. baigė Vilniaus kolegiją, kur įgijo veterinarijos felčerio kvalifikaciją (ikiklinikinės veterinarinės medicinos profesinis bakalauras). 2015 m. baigė Biologijos studijas Vilniaus universitete. 2017 m. baigė Botanikos magistro studijas Vilniaus universitete.

S. Kirzytė yra aktyvi gyvūnų gerovės programų, seminarų, konferencijų Lietuvoje ir užsienyje dalyvė: „Pagauk-sterilizuok-paleisk“ (PSP), „1st conference on animal welfare in the Baltic region – responsible ownership“, „OPAN Bridge Project in Riga“.

Nuo 2009 m. savanoriauja gyvūnų prieglaudose „SOS gyvūnai“ ir „Tautmilės globa“.

Dirbant PetCity ordinatore, Simonai labiausiai patinka būti kasdienių stebuklų dalimi, kurie vyksta dėka nuoširdaus žmogaus rūpesčio keturkoju draugu!