Klinikos personalas

 

 

PS NØRDIKA įsikūrusi PetCity klinika siūlo Jūsų augintiniams platų veterinarinių paslaugų spektrą nuo kasdieninės gyvūno priežiūros iki intensyvios terapijos, nuo vidaus ligų prevencijos, profilaktikos ir gydymo iki sudėtingų chirurginių operacijų. Moderni veterinarinė įranga suteikia galimybę atlikti įvairiausius (kraujo, šlapimo ir kt.) diagnostinius laboratorinius tyrimus (rezultatai per 10 minučių!), skaitmeninio rentgeno, ultragarso tyrimus ir kt. Gyvūnai, kuriems reikalingas gydymas ir pastovi veterinarinė priežiūra yra paliekami klinikos stacionare. Klinikoje taikome tik Europoje ir Amerikoje pripažintus naminių gyvūnų gydymo metodus.

Veterinarijos gydytojai

margarita-rukstelyte-5900854558053

Baigusi LSMU veterinarijos akademiją, veterinarijos gydytojų asociacijos narė. M. Rukštelytė jau 15 metų dirba kinologijos srityje, bendradarbiauja su veislynais. Tobulina žinias ir kelia kvalifikaciją seminaruose Lietuvoje bei užsienyje. Aktyviai dalyvauja visuomeniniuose renginiuose, skirtuose beglobiams gyvūnams, skatina atsakingą rūpinimąsi gyvūnais. Specializacija: chirurgija, traumatologija, rentgenologija, akušerija, ginekologija, terapija. Namuose augina katiną vardu Katinėlis. Katinėlį gydytoja žiemą rado lauke stipriai nudegusį, išgydė ir priglaudė. PetCity sužavėjo kitokiu požiūriu į gyvūnus ir į veterinarijos mediciną, todėl pasirinko dirbti būtent čia. Į klausimą “jei būtumėte gimusi gyvūnu, kuo būtumėte?” gydytoja  atsako, kad būtų lapė. “Bučiau lape, nes lapė tai, pusiau šuo, pusiau katė, turi tiek šuns, tiek katės savybių”.

 

Vet.gyd. Margarita Rukštelytė
Veterinarijos gydytoja-klinikos vedėja
margarita.rukstelyte@vetacity.lt

Baigusi LSMU veterinarijos akademiją. Dar studijų metais savarankiškai atliko praktiką ir gilino žinias privačiose smulkių gyvūnų veterinarijos klinikose. Savo žinias tobulina užsienyje bei Lietuvoje rengiamuose kongresuose, mokymuose, seminaruose. Specializuojasi: dermatologijoje, vidaus ligų gydyme (nefrologijoje, gastroenterologijoje), minkštųjų audinių chirurgijoje. Dirbą PetCity klinikoje pasirinko dėl novatoriškumo. Klinika koja kojon žengia su naujovėmis. Platus modernios diagnostinės įrangos pasirinkimas leidžia žymiai greičiau išsiaiškinti augintinių negalavimų priežastis ir greičiau pritaikyti tinkamiausią gydymą. Namuose augina katiną – Puškį. Jį priglaudė iš vienos prieglaudos su kuria bendradarbiauja klinika. Pamačiusi šį katiną negalėjo išsiskirti. Jei būtų gimusi gyvūnu, norėtų būti drambliu. Tai ramūs, stiprūs, protingi gyvūnai, lojalūs grupei ir yra nesustabdomi. Taip pat jie gyvena šilto klimato zonose.

Vet.gyd. Birutė Petraitytė
Veterinarijos gydytoja

Baigusi LSMU Veterinarijos akademiją 2016 metais, apgynusi magistro baigiamąjį darbą kardiologijos tema. Dažna Lietuvos ir užsienio rengiamų seminarų, mokymų dalyvė. Aktyviai dalyvauja visuomenės švietime aktualiomis gyvūnų gerovės ir sveikatos temomis. Dominančios sritys – neužkrečiamos (vidaus ligos) ir infekcinės ligos bei jų terapija. Susidomėjimas biomedicinos mokslais formavosi jau nuo mažens, o su juo kartu – ir noras padėti sergantiesiems. Šios dvi savybės bei meilė gyvūnams gydytojai suteikė akstiną lengvai apsispręsti dėl darbo Petcity klinikoje, nes šios klinikos tikslas – teikti ypač kvalifikuotą ir kokybišką pagalbą pacientams. Augina ilgaplaukių nykštukinių taksų veislės kalytę vardu Briksė. Gydytoja mano, kad taksų veislės šunys yra liga ir vienu taksiuku tikrai sunku apsiriboti. Šią veislę pasirinko dėl kelių priežasčių – veislei būdingas savitas charakteris, besąlygiškas atsidavimas ir meilė šeimininkui. Atsakydama į klausimą „Jei būtumėte gimusi gyvūnu, kuo būtumėte?“, gydytoja teigia, jog būtų pelėda, nes šis paukštis yra išminties, mokslo ir santūrumo simbolis.

Vet.gyd. Liepa Krūminytė
Veterinarijos gydytoja

Veterinarijos gydytojų asistentai

Sabina Vitukevič
Veterinarijos gydytojo asistentė

Vita Shynkovskaya
Veterinarijos gydytojo asistentė

Sandra Jonikaitė
Veterinarijos gydytojo asistentė

Agnieška Charevič
Veterinarijos gydytojo asistentė

Registratūra

Su klinikos ordinatorėmis galite susisiekti:

Tel. nr. +37052100120 | Mob. nr. +37061060466

El. paštu klinika@vetacity.lt

Baigusi Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto Veterinarijos mokslus. Pagal specialybę dirba jau 10 metų. Konsultuoja šeimininkus mitybos, sveikos gyvensenos bei gydymo klausimais. Visos mūsų klinikos ordinatorės tobulina ne tik profesines žinias, bet taip pat dalyvauja klientų aptarnavimo mokymuose bei seminaruose. PetCity veterinarijos kliniką pasirinko dėl visiškai naujo koncepto –  visos paslaugos, tarp jų ir veterinarinės, po vienu stogu. Namuose augina net šešis katinus, visi buvo priglausti iš prieglaudų ir lauko. Taip pat augina kalytę Birmą. Labiausiai norėtų būti gyvūnu, kuris turi katės ir šuns savybių, idealiausiai tiktų animacinio filmuko personažas “Katašunis”.

 

 

Jekaterina Vlasenko
Ordinatorė

 

Baigusi Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto Veterinarijos mokslus. Pagal specialybę dirba jau 3 metus. Konsultuoja šeimininkus mitybos klausimais, sveikos gyvensenos bei gydymo klausimais. PetCity nusprendė dirbti todėl, kad šis augintinių centras pirmiausiai teikia profesionalias paslaugas, atsakingai ir rūpestingai atsižvelgia į kiekvieno paciento poreikius. Kadangi pati turi augintinių, tai šie kriterijai yra labai svarbūs. Dirbant šiame jaunatviškame kolektyve jaučia motyvaciją ir norą tobulėti. Namuose augina šunį ir katiną. Nes jie tiesiog yra meilūs gaurų kamuoliukai, kurie gali paguosti sunkiais momentais ir visada išlieka ištikimi. Labiausiai norėtų reinkarnuotis į katę, labiausiai pavydi katėms ilgų miego valandų, nes katės per parą miega apie 13-16 valandų.

 

Greta Frank
Ordinatorė

LSMU Veterinarijos akademijos 6 kurso studentė, būsima veterinarijos gydytoja. Konsultuoja šeimininkus mitybos klausimais, sveikos gyvensenos bei gydymo klausimais. PetCity klinika ir visas PetCity kompleksas sužavėjo savo nauju požiūriu į augintinių priežiūrą. Klinikoje patiko jauki aplinka, kurioje augintinis ir šeimininkas gali jaustis patogiai. Šiuo metu  augintinių neturi, artimiausiu metu planuoja priglausti šuniuką iš prieglaudos. Jeigu galėtų būti gyvūnu, tai rinktųsi būti alpaka. Studijų metais dažnai teko susidurti su šiais gyvūnais, labai socialūs ir meilūs sutvėrimai. Natūralioje aplinkoje alpakos gyvena kalnuose, o kalnai viena iš mėgstamiausių vietų į kurią norisi keliauti vėl ir vėl.

 

 

Vitalija Markauskaitė
Ordinatorė