Juodakailių savaitė PetCity priežiūros salonuose

Juokailių savaitė PetCity priežiūros salonuoseSausio 14-20 d. visuose PetCity priežiūros salonuose juodakailių augintinių savaitė! Atvyk su savo juodakailiu keturkoju ir gauk net 20% nuolaidą bet kurioms priežiūros salono paslaugoms. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. 

PetCity priežiūros salonus rasite Vilniuje, prekybos slėnyje NØRDIKA arba prekybos parke DomusPro.

Abu PetCity priežiūros salonai teikia profesionalias gyvūnų priežiūros paslaugas, pradedant nagų kirpimumaudymukailio kirpimu ir baigiant pilnąja augintinio priežiūra. Taip pat PetCity priežiūros salonuose savo augintinio kailio spindesiu galite pasirūpinti patys, pasinaudoję savitarnos paslauga. 

Priežiūros procedūros – svarbi augintinio kasdienės rutinos dalis. PetCity salonai teikia augintinių priežiūros paslaugas (grooming) ir prireikus paruošia juos parodoms. Konkrečiam augintiniui teikiamų paslaugų apimtis priklauso nuo jo veislės, amžiaus ir sveikatos būklės. 

Kačių ir šunų priežiūra (angl. grooming) apima augintinio maudymą naudojant profesionalias priemones, kailio šukavimą ir išdžiovinimą fenu, ausų ir akių valymą, nagų kirpimą. Šių procedūrų metu pasirūpiname jūsų augintinio higiena ir išvaizda, o jūsų keturkojis draugas iš salono visada išeis linksmai nusiteikęs.

Išsamesnė informacija ir registracija:

PetCity priežiūros salonas „NØRDIKA“
Tel. +370 686 51670
El. p. nordikashop@petcity.lt
Darbo laikas: 10.00 – 21.00
Prekybos slėnis „NØRDIKA“ Vikingų g. 3A, Vilnius
PetCity priežiūros salonas „DomusPro“
Tel. +370 694 83322
El. p. domuspro@petcity.lt
Darbo laikas: 10.00 - 21.00
Prekybos parkas „DomusPro“ Bieliūnų g. 1, Perkūnkiemis, Vilnius