Pilnoji priežiūra

Pilnoji priežiūra Kačių ir šunų priežiūra. Kas tai?

Pilnoji priežiūra (angl. grooming) apima augintinio maudymą naudojant profesionalias priemones, kailio šukavimą ir išdžiovinimą fenu, ausų ir akių valymą, nagų kirpimą. Šių procedūrų metu pasirūpiname jūsų augintinio higiena ir išvaizda, o jūsų keturkojis draugas iš salono visada išeis linksmai nusiteikęs.

Kokios procedūros yra atliekamos augintiniui jos metu?

  • Maudymas. Gyvūnas turėtų būti maudomas kartą per mėnesį, nes tai padeda užtikrinti tiek gerą jo sveikatą, tiek švarą namuose. Kailio priežiūrai pasitelkiame natūralias, profesionaliam naudojimui skirtas „Derbe Natural Pet“* ir „Bio-Groom“** augintinių kosmetikos priemones: šampūną, balzamą, kaukes.
  • Džiovinimas. Šios procedūros metu iš šuns kailio išpučiami išslinkę plaukai. Po gyvūno maudymo ir kailio džiovinimo procedūrų visada konsultuojame šeimininką dėl tolesnės priežiūros namuose, kad augintiniai kuo ilgiau galėtų džiaugtis puriu kailiu ir tvarkinga išvaizda. Priklausomai nuo gyvūno dydžio, kailio ilgio, tankio ir būklės, maudymas ir džiovinimas trunka nuo valandos iki pusantros.
  • Kirpimas mašinėle arba žirklėmis. Po kirpimo augintinis galės džiaugtis tvarkingu ir gražiai atrodančiu kailiu. „PetCity“ augintinių priežiūros salone dirbama profesionaliais „Vivog“ įrankiais.
  • Nagų kirpimas. Gyvūno nagus reikia kirpti, kad juose nesikauptų purvas bei grybeliai. Savarankiškai kerpant augintinio nagus galima paliesti gyvuonį, o tai sukels keturkojui draugui skausmą. Po tokių nesėkmingų bandymų patrumpinti gyvūnėlio nagus, augintinis gali bijoti šios procedūros. Specialistai profesionaliai apkarpys augintinio nagus ir jo neįbaugins.
  • Akių valymas. Ilgaplaukių šunų gaurai lenda į akis, jos ima ašaroti ar net pūliuoti. Jeigu augintinių akys nebus valomos, gali prasidėti bakterinis uždegimas. Svarbu žinoti, kad netinkama mityba gali būti ašarojančių akių, pagausėjusių išskyrų problemos priežastis.
  • Ausų valymas. Jei augintinių ausys nebus valomos profilaktiškai, gali būti, kad jose užsiveis erkučių arba prasidės ausų uždegimas.

Kokios kosmetikos priemonės yra naudojamos „PetCity“ kirpyklose?

  • Derbe Natural Pet serijos natūralūs šampūnai ir kitos priežiūros priemonės padeda rūpintis šunų ir kačių higiena. „Derbe Natural Pet“ užtikrina teisingą medžiagų pusiausvyrą augintinio odoje ir palaiko kailio sveikatą. Šie gaminiai nebandomi su gyvūnais ir jų sudėtyje nenaudojama genetiškai modifikuotų medžiagų.
  • Bio-Groom – pasaulyje žinomas aukštos kokybės profesionalios augintinių kosmetikos prekinis ženklas. Šie gaminiai kuriami remiantis ekologiškumo ir augintinio saugos principais.
  • Animology – daug apdovanojimų pelnęs naminių gyvūnėlių priežiūros produktų prekės ženklas, kuriuo pasitiki naminių gyvūnėlių savininkai, veterinarai, mažmenininkai, kirpėjai ir čempionų šunų savininkai daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.

PetCity kirpyklų specialistai rekomenduoja Rodyti visus