Maudymas ir džiovinimas

Maudymas ir džiovinimasAugintinio maudymas ir jo kailio džiovinimas – dažniausiai atliekamas būtinosios priežiūros veiksmas. Augintinio kailis išvalomas ir išplaunamas šampūnu, įtrinamas balzamu, po to džiovinamas ir šukuojamas. Atlikus priežiūros procedūrą  Jūsų keturkojis šeimos narys bus maloniai švarus ir linksmas. Priklausomai nuo šuns dydžio bei kailio ilgio, tankio ir būklės, paslaugos teikimas trunka 1–1,5 val.

„PetCity“ kirpyklose dirbama su profesionaliais VIVOG įrankiais. Kailio priežiūrai naudojame natūralias, profesionaliam naudojimui skirtas Derbe Natural Pet* ir Bio-Broom** augintinių kosmetikos priemones.

  • Po kailio priežiūros procedūrų visada pakonsultuojame šeimininką dėl tolesnės kailio priežiūros namuose kad graži augintinių išvaizda išsilaikytų kuo ilgiau.
  • Gyvūnų gerovė ir saugumas – mūsų prioritetas, todėl labai stengiamės, kad Jūsų augintinis iš priežiūros salono visada išeitų linksmai nusiteikęs.
  • Kiekvieną lankytoją aptarnaujame kaip VIP klientą.

*Derbe Natural Pet serijos natūralūs šampūnai ir kitos priežiūros priemonės padeda rūpintis šunų ir kačių higiena. „Derbe Natural Pet“ užtikrina teisingą medžiagų pusiausvyrą augintinio odoje ir palaiko kailio sveikatą. Šie gaminiai nebandomi su gyvūnais ir jų sudėtyje nenaudojama genetiškai modifikuotų medžiagų.

**Bio-Groom – pasaulyje žinomas aukštos kokybės profesionalios augintinių kosmetikos prekinis ženklas. Šie gaminiai kuriami remiantis ekologiškumo ir augintinio saugos principais.

PetCity kirpyklų specialistai rekomenduoja Rodyti visus