PetCity pradeda prekybą Wolt platformoje – prekes gaukite dar greičiau!

June 1, 2022

Nuo šiol PetCity bus dar arčiau savo klientų, nes nuo šiandien pradedame bendradarbiauti su „Wolt“! Nesvarbu, lietus  ar kaitra, savaitgalis ar darbo dienos vakaras, daugiau nei 300 PetCity asortimento prekių galėsite įsigyti vos kelių pirštų judesiu. „Wolt“ pristatymai iš PetCity bus vykdomi Vilniaus, Klaipėdos ir Panevėžio miestuose.

Prekės pristatomos vidutiniškai per 30-40 minučių

PetCity tikslas – savo klientams suteikti galimybę greitai ir patogiai įsigyti pačias kokybiškiausias augintinių prekes. Ar žinojote, kad „Wolt“ kurjeriai prekes pristato vidutiniškai per 30-40 minučių nuo užsakymo pradžios? Gurgiančiam augintinio pilvukui tikrai neteks ilgai laukti!

„Wolt“ pristatymai bus vykdomi iš šių PetCity centrų:

 • PetCity EUROPA, Konstitucijos pr. 7A, Vilniuje
 • PetCity DOMUS PRO, Ukmergės g. 308, Vilniuje
 • PetCity KALNĖNAI, Moravų g. 7, Vilniuje
 • PetCity PILAITĖ OUTLET, V. Pociūno g. 8, Vilniuje
 • PetCity KLAIPĖDA, Liepų g. 81, Klaipėdoje
 • PetCity RYO, Vakarinė g. 61, Panevėžyje.

Norint PetCity prekes užsisakyti į kitus miestus, visuomet tai galite padaryti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Pristatymas galimas visoje Lietuvoje.

Kruopščiai atrinkti PetCity prekiniai ženklai

„Wolt“ platformoje rasite kruopščiai atrinktą PetCity prekių sąrašą: aukščiausios kokybės super premium klasės maistą šunims, katėms ir smulkiesiems gyvūnams, skanėstus, konservus, žaislus augintiniams, kailio ir nagų priežiūros priemones, higienos prekes bei graužikų reikmenis.

Didelė dalis atrinkto asortimento – puikiai žinomų prekinių ženklų gaminiai: Barking Heads, Raw Paleo, Edgard Cooper, Meowing Heads, Platinum, Hill‘s, Aatu, Applaws, Best Barf, Kong, Beeztees ir kt. – šių gamintojų prekes galėsite nesudėtingai įsigyti per „Wolt“ Vilniuje, Klaipėdoje bei Panevėžyje.

Inovatyvumas, greitis ir kokybė – vertybės, vienijančios Wolt ir PetCity

„Wolt“ – tarptautinė maisto ir kitų mažmeninių prekių pristatymo įmonė, sėkmingai veikianti dešimtyse Europos šalių. Tūkstančiai vartotojų vertina „Wolt“ pristatymo greitį, klientų aptarnavimą bei inovatyvumą, o kaip sako PetCity Lietuva verslo vystymo vadovas Vilius Dovydauskas, šios vertybės yra svarbios ir PetCity prekiniam ženklui. 

„Vos per kelis metus „Wolt“ sugebėjo tapti stipriu maisto ir įvairių mažmeninių prekių pristatymo lyderiu mūsų regione. PetCity labai džiaugiasi ir vertina šį bendradarbiavimą, kadangi „Wolt“ vertybės sutampa su mūsų požiūriu į aptarnavimo greitį, kokybę, inovatyvumą ir būvimą kuo arčiau vartotojų. Džiaugiamės, kad super premium klasės maistas, žaislai bei priežiūros prekės jūsų mylimiems augintiniams dabar bus pasiekiamos dar lengviau ir greičiau! Verta paminėti, kad klientų vertinama kokybė neturi kainuoti nekonkurencingai – tokio požiūrio laikydamiesi pradedame bendradarbiavimą su „Wolt”, – sako PetCity Lietuva verslo vystymo vadovas Vilius Dovydauskas.

Naujai Wolt užsiregistravusiems – specialūs kreditai

Be visų privalumų, kuriuos PetCity klientai gaus bendradarbiaudami su „Wolt“, visi šioje platformoje naujai užsiregistravę klientai su kodu PETCITY gaus 6 eurų nuolaidą pirmajam apsipirkimui Tad nieko nelauk ir užsisakyk jau dabar!

Blog:

 • „PetCity“ atvėrė duris internete: nemokamas pristatymas, dovanos ir daugiau nei 3 tūkst. prekių

  Skaityti daugiau

 • „PetCity“ augintinių centras dovanoja nemokamą apgyvendinimą viešbutyje medikų gyvūnams

  Skaityti daugiau

 • PetCity parduotuvė jau ir prekybos centre „Ozas“

  Skaityti daugiau

 • Augintinių pirmosios pagalbos patarimai kartu su PetCity klinikos veterinarijos gydytoju-kardiologu Laimučiu Paulausku

  Skaityti daugiau

 • TOP 10 filmų, kuriuos privalo pamatyti kiekvienas šunų mylėtojas

  Skaityti daugiau

Visos naujienos