PetCity parduotuvė jau ir prekybos centre „Ozas“

PetCity parduotuvė jau ir prekybos centre „Ozas“
Ketvirtoji parduotuvė Vilniuje ir jau šeštoji Lietuvoje – nuo šiol PetCity rasite ir vilniečių pamiltame prekybos ir pramogų centre „OZAS“. 

Sausio 28 d. duris atvėrė vilniečių ir jų šlapianosių draugų laukta PetCity parduotuvė prekybos centre „OZAS“. Daugiau nei 4500 gyvūnų prekių, visame pasaulyje populiarūs ir laiko patikrinti prekiniai ženklai, skandinaviška kokybė ir stilius – visa tai augintinių šeimininkai ras itin erdvioje PetCity parduotuvėje, pirmajame PC „OZAS“ aukšte (prie H&M ir Sportland parduotuvių). Džiaugiamės, kad PC „OZAS“ yra draugiškas gyvūnams, todėl šeimininkai apsipirkti į PetCity gali vykti su savo keturkoju šeimos nariu bei drąsiai matuotis augintiniams skirtus drabužius, avalynę ar leisti pačiam keturkojui išsirinkti išsvajotąjį žaislą ar gardžiai kvepiančius skanėstus. Visiems keturkojams čia visada yra šviežio vandens, o konsultantės yra pasiruošusios ne tik atsakyti į šeimininkams rūpimus klausimus, bet ir gardėsiu palepinti jų augintinius.

Beje, turime ir dar daugiau gerų žinių! Jau visai netrukus čia įsikurs PetCity klinikakirpykla bei gyvūnų viešbutis ir tai bus didžiausias PetCity augintinių centras visoje Lietuvoje!

Sugriežtinto karantino laikotarpiu PetCity OZAS parduotuvė dirba I-VII 10-20 val. Klientų prašome laikytis saugaus, bent 2 metrų atstumo, dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas prieš ir po apsipirkimo bei iš anksto susiplanuoti savo pirkinius. 
 
Į PetCity OZAS parduotuvę galima atvykti su savo keturkoju, tačiau norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad jei Jūsų augintinis yra šuo, tuomet jis turi būti su pavadėliu ir antsnukiu. Dekoratyvinių veislių šunys gali būti be antsnukio, bet su pavadėliu.

Iki pasimatymo Laimingų augintinių mieste – PetCity!
 
 
PetCity OZAS XL
Tel nr.: +370 665 44551
El.p: ozas@petcity.lt
I-VII 10-20 val.
Ozo g. 18, Vilnius
 
Nustebink augintinį jau dabar!