PetFaktor lemmikloomade talendivõistlus - Osale!

Kiekvienas augintinis turi talentą, parodykite jį dalyvaudami PetFaktoriaus konkurse!

PetCity ieško linksmiausių, talentingiausių, šmaikščiausių augintinių visoje Lietuvoje ir skelbia išskirtinį projektą – PetFaktorių! PetCity komanda net neabejoja: talentą turi kiekvienas augintinis, tačiau tik kokybiškas laikas su gyvūnu ir šeimininko dėmesys gali padėti jį atrasti.

Visą spalio mėnesį vyksiantis PetFaktoriaus konkursas kviečia didžiuotis savo augintiniais ir parodyti jų gabumus visam pasauliui! Galbūt jis turi juokingų įpročių? O gal pasižymi išskirtiniais įgūdžiais ir geba atlikti išskirtinę komandą? Nesvarbu, kokios rūšies, dydžio, amžiaus jūsų šeimos narys, kviečiame dalyvauti išskirtiniame PetFaktoriaus konkurse!

Pagrindinis prizas - iPhone14 išmanusis telefonas!

Šių metų PetFaktoriaus konkurso įsteigtas prizinis fondas yra išties dosnus:

1 vietos nugalėtojui padovanosime iPhone14 išmanųjį telefoną bei prekių rinkinį jūsų augintiniui

2 vietos nugalėtojui padovanosime 200€ vertės PetCity kuponą

3 vietos nugalėtojui padovanosime 100€ vertės PetCity kuponą

PetFaktoriaus konkurso taisyklės:

 • Įamžinkite savo augintinio išskirtinumą – nufilmuokite vaizdo įrašą, kaip jūsų keturkojis atlieka tam tikrą triuką, mokosi komandų, o gal tiesiog juokina šeimos narius!
 • Vaizdo įrašą atsiųskite el. paštu petfaktorius@petcity.lt (lauksime video failo arba WeTransfer nuorodos, vaizdo įrašas neturėtų būti ilgesnis nei 1 minutė)
 • Siųsdami laišką prašome pateikti trumpą informaciją:
  1) Augintinio vardas;
  2) Amžius;
  3) Augintinio talentas.
 • Konkurse gali dalyvauti visų rūšių, amžiaus, dydžio augintiniai. Turinys po administratorių patvirtinimo bus matomas 15min.lt svetainėje, kurioje vyks balsavimas. Balsuoti galima 1 kartą iš vienos naršyklės;
 • Konkurso trukmė: spalio 2 d. - lapkričio 15 d. (kandidatuoti galite imtinai iki lapkričio 15 d.), nugalėtojus skelbsime lapkričio 16 d. @peticity.lt socialiniuose tinkluose bei specialiame „PetFaktoriaus“ polapyje portale 15min.lt;
 • Dėmesio! Publikuodami turinį patvirtinate, kad sutinkate, jog jis bus viešinamas @peticity.lt socialiniuose tinkluose bei specialiame portalo 15min.lt sukurtame PetFaktoriaus polapyje.

 

Augintinio savininkas sutinka su šiomis sąlygomis:

Aš sutinku, kad UAB „PetCity” panaudotų paraiškoje pateikiamą informaciją apie augintinį, įskaitant mano ir mano augintinio nuotraukas ar (ir) vaizdo klipą (toliau – Informacija); taip pat fotografavimą, filmavimą ir kitų garso ir vaizdo techninių priemonių naudojimą renginio metu, siekiant skleisti informaciją apie UAB “Petcity” vykdomą veiklą.

Aš sutinku, kad aukščiau nurodytu tikslu UAB „Pet City” saugotų ir skelbtų Informaciją įvairiomis formomis (elektronine ar popierine) žiniasklaidos priemonėse, įskaitant, bet neapsiribojant Informacijos viešinimu socialinės ir tradicinės žiniasklaidos priemonėse, viešose vietose ar kitais informacijos skleidimo kanalais, kuriais UAB “PetCity” skelbia informaciją apie savo veiklą.

Aš suprantu, kad Informacija bus laikoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei Europos Sąjungos bendruoju duomenų apsaugos reglamentu.

Aš suprantu, kad visi aukščiau nurodyti veiksmai bus atliekami nepažeidžiant Lietuvos Respublikos Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo nuostatų.

UAB „Petcity” pareiškia ir patvirtina, kad:

Informacija bus naudojama/viešinama ne ilgesnį nei 3 (trijų) metų laikotarpį nuo sutikimo davimo dienos.

Jums davus sutikimą naudoti aukščiau nurodytą Informaciją ir tvarkyti susijusius Jūsų asmens duomenis aukščiau nurodytais tikslais, Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, informuojant PetCity el. paštu info@petcity.lt, temos laukelyje įrašant „Atsisakau savo sutikimo platinti informaciją apie mane ir mano augintinį bei tvarkyti susijusius mano asmens duomenis“ ir laiške nurodant savo vardą ir pavardę.

Jūs turite teisę prašyti, kad UAB „PetCity”:

 • Jums leistų susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis, t. y nuotraukomis, filmuota medžiaga;
 • Ištaisytų neteisingus, neišsamius ar netikslius savo ir/ar augintinio duomenis;
 • Nutrauktų asmens duomenų tvarkymą.