Nelauk, kol išeis

 

Likęs antkaklis, pavadėlis, žaislai ir tuščias guolis – namai niekada nebebus tokie be jo – mylimiausio keturkojo šeimos nario. „Nelauk, kol išeis“ – PetCity klinikos inicijuota kampanija, kuria skatiname visus augintinių šeimininkus atkreipti dėmesį į kasmetinių profilaktinių tyrimų svarbą.

Veterinarijos gydytojai pastebi, jog dauguma šeimininkų su savo gyvūnais veterinarijos klinikose apsilanko tada, kai augintinis sunkiai serga, jį kamuoja stiprūs simptomai ir gydytojams tenka dėti visas pastangas, kad būtų išgelbėta augintinio gyvybė. Ir visai nesvarbu, kad jūsų augintinis iš pažiūros atrodo sveikas, PetCity klinika ragina nelaukti ir registruotis profilaktiniams vizitams pas veterinarijos gydytojus kasmet.

Pasak PetCity klinikos veterinarinės medicinos vadovės Brigitos Zakarevičiūtės, šeimininko vaidmuo užtikrinant gerą augintinio sveikatos būklę yra kritiškai svarbus:

„Gyvūnas negali išsakyti ar parodyti savo šeimininkui ligos požymių, kuriuos, jei susirgtume mes patys, pajustume ir sunerimtume. Gyvūnas negali pats užsirašyti apžiūrai ir atvykti pas mus. Tam reikia gyvūno savininko sąmoningumo. Todėl aktyviai skatiname gyvūnų savininkus nelaukti, kol gyvūnas susirgs ir kviečiame mažiausiai kartą per metus atvykti profilaktinėms apžiūroms, kraujo tyrimams bei echoskopijai.“

Daugiau skaitykite PetCity tinklaraščio straipsnyje: „Ką galėjome padaryti kitaip: dažniausias per anksti išėjusio gyvūno šeimininko klausimas

Užregistruoti savo augintinį vizitui galite:

PetCity klinika OZAS (Ozo g. 18, Vilnius): ☎️+370 665 44551

PetCity klinika DOMUS PRO (Ukmergės g. 308, Vilnius): ☎️+370 614 79498

PetCity klinika NØRDIKA (Vikingų g. 3, Vilnius): ☎️+370 610 60466

PetCity klinika KLAIPĖDA (Liepų g. 81, Klaipėda): ☎️+370 464 73335