Hurtta Monsoon lietpaltis 25cm, mėlynas

53,90 €
Prekės šiuo metu neturime
  • -20%

Supažindinimas su produktu, paskirtis
Lietpaltis „Monsoon“ – būtinas drabužis kiekvienam šuniui lietingu ir vėjuotu oru arba esant purvynėms. Visiškai nauja techninė apykaklės struktūra reiškia, kad siūles galima susegti dar plačiau. Priešingai nei ankstesnių modelių, „Monsoon“ apykaklės siūlės yra vertikalios, tad apykaklę galima susegti taip, kad ji visiškai nepraleistų vandens. Be to, aplink apykaklės kraštą yra nuo lietaus sauganti apykaklė, pagaminta iš vandeniui atsparaus trikotažo, neleidžianti vandeniui patekti į lietpalčio vidų palei šuns kaklą. Patogią ir minkštą apykaklę galima suveržti aplink šuns kaklą, kad būtų apsaugota krūtinės ir kaklo sritis.

Dideli, patrauklūs šviesą atspindintys raštai ant palto galinio krašto ir 3M atšvaitas, šviečiantis ant nugaros, užtikrina didesnį saugumą ir matomumą tamsoje. Dėl optimalaus „Monsoon“ lietpalčio dydžio jis puikiai tiks daugumos veislių šunims. Platus pilvo atvartas prilaiko lietpaltį ir užtikrina, kad jis liktų savo vietoje neapribodamas šuns judesių, net šiam energingai žaidžiant.

Atvartas uždengia šuns pilvą ir efektyviai apsaugo jį nuo purvo ir smėlio. „Monsoon“ pagamintas iš elastinio ir nešnarančio audinio, tad jis yra patogus naudoti ir greitai uždedamas.

Naudojimas
Nugaros ilgis: 25 cm

Medžiaga, iš kurios pagamintas produktas, priežiūros instrukcija
Valyti, kai reikia

Gamintojas, pakuotojas, pardavėjas
Hurtta

Kilmės šalis
Suomija