Hill's Mission Forever Friend

Jūsų augintinis tikrai nepaliktų draugo nelaimėje, tad pirkdami maisto savo augintiniui, dovanojate ir jo draugui prieglaudoje. Hill's kviečia prisijungti prie paramos akcijos #MissionForeverFriend ir padėti pakeisti beglobių gyvūnų gyvenimą. Paramos akcijos metu PetCity parduotuvėse ir PetCity el. parduotuvėje įsigytas Hill's Science Plan maistas virsta gardžiomis ir taip lauktomis porcijomis beglobiams gyvūnams. 

Kaip dalyvauti paramos akcijoje?

Bet kurioje PetCity parduotuvėje Vilniuje ir Klaipėdoje bei PetCity el. parduotuvėje iki pat balandžio 28 d. pirkite savo mėgstamo Hill's maisto pakuotę šunims ar katėms, o PetCity drauge su Hill's Pet Nutrition nuo kiekvieno parduoto kilogramo, skirs vieną maisto porciją jo taip laukiančiam beglobiui augintiniui.

Kaip apskaičiuojama parama beglobiams?

Suteikiama parama beglobiams yra apskaičiuojama nuo per visą akcijos laikotarpį 04.03-04.28 parduoto Hill’s Science Plan maisto kiekio kilogramais visose PetCity parduotuvėse ir el. parduotuvėje. Pavyzdžiui, pardavus 100 kg Hill's maisto, 100 porcijų yra suteikiama gyvūnų globos organizacijai. Pardavus 1000 kg Hill's maisto, paramai suteikiama net 1000 maisto porcijų. 

Kam skiriama parama?

Parama skiriama „SOS Gyvūnai“ beglobiams Vilniuje.

Įsigykite Hill's maisto jau dabar! Rodyti visus