Canosept® Home Comfort raminantis antkaklis šunims

19,99 €

19,99 €/1 vnt

Liko tik 1 vnt.

  • Naujas

Supažindinimas su produktu, paskirtis
Stresas yra normali kūno reakcija šunims, kurią dažnai sukelia išoriniai veiksniai. Jei ši situacija trunka per ilgai arba yra per intensyvi, tai gali sukelti diskomfortą ir diskomfortą, pavyzdžiui, elgesio problemas, neurozes ar depresiją. Šunys gali patirti stresą dėl bet kokios ribojančios ar nerimastingos situacijos (pvz., persikraustant, keliaujant pas veterinarą, fejerverkai, perkūnija ir kt.).

Streso veiksniai taip pat gali būti triukšmas, ekstremalūs kvapai, įprastos aplinkos pokyčiai ją pašalinant ar atnaujinant, buvimas gyvūnų viešbučiuose ar nauji šeimos nariai.

Stresą dažnai sukelia socialiniai trūkumai: per dideli savininkų lūkesčiai ir darbo našta; nerimas, pyktis ir konfliktai buityje ar dažna vienatvė. Daugeliui šunų nuobodulys dėl fizinio ir protinio aktyvumo stokos bei stimuliacijos stokos taip pat gali sukelti papildomą stresą.

Vaistažolių valerijono ir levandų ingredientai, esantys „Canosept Home Comfort“, yra žinomi dėl savo raminančio poveikio šunims. Raminantys ekstraktai…
Skaityti daugiau