Zogoflex Rowdies Lincoln žaislas šunims, 23 X 28 cm, oranž.

29,90 €

Supažindinimas su produktu, paskirtis
Rowdies™ serijos žaislai. Patvarių Zogoflex® ir HardyTex ™ medžiagų derinys yra itin stiprus, todėl puikiai tinka įvairaus tipo žaidimams. Išorė dekoruota švelnia, pūkuota medžiaga, kuri suteikia žaismingumo ir minkštumo. Žaislas visiškai saugus ir praktiškas. Žaislas pasižymi šiomis savybėmis: išbandytas ilgaamžiškumas; itin patvarios Zogoflex® ir HardyTex™ medžiagos; IntelliLoft® minkštumo ir saugumo suteikianti išorinė medžiaga; galima skalbti skallbimo mašinoje; "Love it™" garantija. Žaislas buvo nominuotas premijai pirmojoje "Superzoo 2017" mugėje, šunų parodų kategorijoje. Patvarus ir saugus dizainas leidžia augintiniui žaisti skirtingus žaidimus su vienu žaislu! Žaislas puikiai tinka tampymo, kramtymo, mėtymo žaidimams. Žaislas pagamintas JAV. Soft Rowdies ™ žaisliukai pagaminti perdirbtų plastikinių atliekų. Rowdies ™ žaislai išbandyti ekspertų komandos, todėl užtikrinamas ilgaamžiškumas, kokybė ir komfortas.

Naudojimas
23 X 28 cm

Medžiaga, iš kurios pagamintas produktas, priežiūros instrukcija
Soft Rowdies™ žaisliukai pagaminti iš perdirbtų plastiko atliekų ir specialios HardyTex ™ medžiagos. Galima skalbti skallbimo mašinoje.

Perspėjimai ir atsargumo priemonės
Nepalikite žaidžiančio augintinio be priežiūros. Jei žaislas įskilęs, neleiskite augintiniui su juo žaisti ir pakeiskite jį nauju. Žaislas nėra skirtas augintiniams, kurie turi stiprų kramtymo įprotį.

Gamintojas, pakuotojas, pardavėjas
Zogoflex

Kilmės šalis
JAV