Scruffs Insect Shield antklodė šunims nuo vabzdžių, L

25,90 €

Kaina registruotiems PetCity klientams 15,55 €

25,90 €/1 vnt

Liko tik 1 vnt.

  • -40%

Supažindinimas su produktu, paskirtis
„Scruffs®“ bendradarbiaudami su „Insect Shield®“ sukūrė unikalią aksesuarų kolekciją augintiniams, naudodami įmontuotą „Insect Shield®“ apsaugą nuo vabzdžių. Veiklioji medžiaga yra bekvapė ir nematoma, veiksmingai apsauganti jūsų šunį nuo uodų, blusų, erkių, musių ir skruzdžių.

Veiklioji „Insect Shield®“ medžiaga, vadinama permetrinu, yra sintetinis vabzdžius atbaidančios medžiagos variantas, natūraliai randamas tam tikruose augaluose. Permetrinas yra taip tvirtai sujungtas su audinio pluoštais, tad išlaiko efektyvumą per visą produkto naudojimo laiką. Permetrinas yra itin giliai audinio pluošte, todėl jis išliks efektyvus mažiausiai 25 plovimus.

„Scruffs® Insect Shield®“ antklodė pagaminta iš lengvo audinio, ypač tinkamo naudoti vasaros mėnesiais. Dviejų spalvų dizainas pabrėžiamas alyvuogių žalios spalvos kraštais ir išskirtiniu logotipu.

„Scruffs Insect Shield“ šunų antklodė apsaugo šunį nuo vabzdžių. Efektyvus ingredientas permetrinas efektyviai apsaugo šunį nuo uodų, blusų, erkių, musių ir…
Skaityti daugiau