PetCity Ambasadoriai

Aisas

Ziuzė

Mikis

Lego

Flirtas

Nuotykių ištroškęs keliautojas AISAS

Susipažinkite - tai Aisas. Šuo, kuriam viskas įdomu. Aisui nesvarbu, koks šiandien oras ar koks paros laikas, jis mėgaujasi kiekviena gyvenimo akimirka. Jis niekada nepraleidžia progos pakeliauti, dalyvauti žygyje ar net bėgime. Aisas visur ir visada eina kartu, o jo šūkis „Aš pasiruošęs kiekvienam nuotykiui!“.

Stiliaus ir mados guru ZIUZĖ

Ziuzė – tikra stilistė. Rūbų ji turi tiek, kad namuose jiems išskirtas net atskiras komodos stalčius! Nors Ziuzė nevaldo galinių kojyčių, bėgti greičiau nei kiti šunyčiai jai padeda stilingi rožiniai ratukai, o grožio procedūros Ziuzei nekelia jokio streso. Susipažinkite su Ziuzės istorija iš arčiau ČIA

Meilumo įsikūnijimas MIKIS

Net ir netituluotas, ir neveislinis katinas gali būti tikras meilumo įsikūnijimas – tai įrodo Mikis. Niekam nereikalingas ir sergantis, jis pateko į augintinių prieglaudą, o šiandien – visi jį pamatę fotografuoja, žavisi ir seka socialiniuose tinkluose!

Geriausias draugas LEGO

Susipažinkite su Lego – pačiu draugiškiausiu šunimi, sutariančiu ne tik su žmonėmis, bet ir su kitais gyvūnais. Lego yra ištikimas, žaismingas ir visada stengiasi visus pralinksminti. Jis nepraleidžia jokių įvykių, o ypač – šeimos švenčių.

Čempionas FLIRTAS

Flirtas yra ne tik parodų teisėjų numylėtinis, bet ir mylimas šeimos narys – ramaus būdo, protingas, pasitikintis savimi ir teikiantis džiaugsmą visai šeimai. Titulai: LT JCH, LT CH, VETERANŲ CH, LV CH