Apsipirk PetCity, pasirink nemokamą pristatymą su Smartpost ir laimėk prizus!

Gera daryti gera!

Pamiršai nustebinti savo augintinį per pasauline gyvūnų diena? Nebijok! Smartpost kartu su www.petcity.lt yra pasiruošę tau padėti! Kiekvienas šeimininkas apsipirkęs puslapyje www.petcity.lt ir pasirinkęs nemokamą pristatymą su Smartpost iki spalio 31 dienos, turės galimybę laimėti dovanų čekius kiekvieną savaitę!

Kiekvieną savaitę išrinksime po vieną laimėtoją, kuriam padovanosime 20 eurų vertės dovanų kuponą apsipirkti www.petcity.lt!

Žaidime dalyvauja visi apsipirkę www.petcity.lt ir pasirinkę pristatymą į Smartpost paštomatą nuo spalio 4 iki spalio 31 dienos.

Su konkurso taisyklėmis gali susipažinti apačioje.

Konkurso taisyklės

Šių taisyklių paskirtis – nustatyti konkurso „Apsipirk www.petcity.lt, pasirink nemokamą pristatymą į Smartpost paštomatą ir laimėk 20 Eur vertės dovanų kuponą kiekvieną savaitę!“ (toliau – Konkursas) vykdymo tvarką, laimėtojo išaiškinimą ir laimėtų prizų perdavimo tvarką (toliau – Taisyklės).

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Konkurso iniciatorius ir organizatorius yra „Itella Logistics“, UAB, juridinio asmens kodas 110883051 (toliau – Organizatorius).

1.2. Konkursas vyksta 2022 m. spalio 4 – spalio 31 dienomis.

1.3. Konkurso dalyvis – bet kuris fizinis asmuo, apsipirkęs internetinėje parduotuvėje www.petcity.lt ir pasirinkęs pristatymą į Smartpost paštomatą nuo spalio 4 iki spalio 31 dienos.

1.4. Prizas – Organizatoriaus įsteigtas prizas nurodytas taisyklių 2.1 punkte.

1.5. Konkurso dalyvių ir/ar laimėtojų asmens duomenys renkami tik konkurso organizavimo tikslu.

2. Konkurso prizai ir jų laimėjimo bei įteikimo tvarka

2.1. Konkurso nugalėtojui įsteigti keturi prizai – 4 vnt. 20 eurų vertės dovanų kuponai apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.petcity.lt arba fizinėje parduotuvėje.

2.2. Projekto laimėtojus nustatys komisija, sudaryta iš organizatoriaus darbuotojų, kurie projekto laimėtoją išrinks atsitiktiniu būdu, naudojant programinę įrangą.

2.3. UAB „Pet City“ dovanų čekių laimėtojai bus išrinkti 2022 m. spalio 11, 18, 25 ir spalio 31 dienomis.

2.4. Prizo laimėtojai bus informuotas el. paštu ar telefonu, kurį dalyvis nurodė registruodamas siuntą, ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas po laimėtojų išrinkimo.

2.5. Laimėtus prizus laimėtojai galės atsiimti fizinėse Pet City parduotuvėse arba pasirinkti pristatymą į Smartpost paštomatą, ne vėliau kaip per 10 (dešimt) darbo dienų nuo informavimo apie prizo laimėjimą.

2.6. Konkurso laimėtojas priimdamas prizą sutinka būti minimas organizatoriaus parengtame konkurso rezultatų viešinime socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

2.7. Konkurse negali dalyvauti konkurso organizatoriaus darbuotojai, jų šeimos nariai, taip pat įmonių grupės, kuriai priklauso konkurso organizatorius, darbuotojai bei jų šeimos nariai.

3. Kitos sąlygos

3.1. Organizatorius turi teisę pakeisti šias taisykles, apie pakeitimus iš anksto paskelbęs tuo pačiu būdu kaip buvo paskelbtos šios taisyklės. 3.2. Informacija apie konkursą skelbiama interneto svetainėje www.itella.lt

3.2. Organizatorius pasilieka teisę pakeisti siuntos pristatymo būdą, jeigu siunta neatitinka leistinų S/M/L dydžio skyrelių išmatavimų ar svorio. Siuntos, kurios neatitinka šių reikalavimų, nėra įtraukiamos į konkurso dalyvių sąrašą. Leistinus siuntų išmatavimus bei svorius galite rasti čia.