Kong Stuff N Easy pasta šuniukams, 226 g

9,99 €

44,20 €/kg

Supažindinimas su produktu
Pasta Kong yra skanus delikatesas, kuris kiekvienam šunų savininkui suteikia paprastą galimybę palepinti savo šunį. Taip pat tinka jautriam šuniukų virškinimui.

Rekomenduojama paros norma ir vartojimo instrukcija
Naudojimas: laikykite žaislą vienoje rankoje, turi atsirasti didesnė anga viršuje, kita ranka pasukite pastą iki 45º ir purškite į žaislą. Kong Dental žaisluose pastą tepkite į specialias žaislų vagas. Po naudojimo žaislą nuplaukite.

Dėmesio: pasta yra koncentruota - pakanka mažo kiekio. Rekomenduojama paros norma yra 1 arbatinis šaukštelis (5 g). Pakuotėje yra apie 45 porcijas.

Sudedamųjų dalių sąrašas
Sudėtis: pienas, vanduo, sojų aliejus, išrūgos, natrio fosfatas, išrūgų baltymų koncentratas, druska, karageninas, natrio citratas, pieno baltymų koncentratas, džiovinta vištiena, natūralus vištienos skonis, pektinas, gliukono-delta-laktonas, sorbo rūgštis (konservantas), pieno rūgštis, natūralus kvapiosios medžiagos, kaolinas , džiovintas Lactobacillus lactis fermentacijos produktas, fermentinis produktas.

Analitinė sudėtis: neapdorotas baltymas min 6%, neapdorotas riebalas min. 18%, žalias pluoštas ne didesnis kaip 1%, drėgmė ne daugiau kaip 54%, pelenų maksimalus 7%.

Perspėjimai
Įspėjimas! Pakuotė yra spaudžiama! Nepažeiskite pakuotės ir laikykite ją atokiau nuo karščio.

Laikymo sąlygos
Pakuotę galima laikyti kambario temperatūroje.

Grynasis svoris
226 g

Gamintojas, pakuotojas, pardavėjas
KONG Company

Kilmės šalis
JAV