Kurkime laimingų augintinių miestą kartu

PetCity kirpyklos Vilniuje ieško augintinių kirpėjų-stilistų! Kiekviena PetCity kirpykla yra moderniai įrengta, erdvi ir šviesi, aprūpinta pažangia maudymo, kirpimo ir džiovinimo įranga: nuo elektra valdomų, reguliuojamo aukščio kirpmo stalų iki reguliuojamo aukščio vonių, kailio išpūtėjų ir profesionalių kirpimo ir šukavimo įrankių bei groomer’ių vertinamos kosmetikos. Visos PetCity kirpyklos yra įsikūrusiuose populiariuose prekybos centruose, kuriuos patogu pirkėjams pasiekti kartu su savo augintiniu.

PetCity kirpyklosDarbo pobūdis

Ieškome gyvūnų kirpimo meistrų savo mylimiausiems klientams: šlapių nosyčių ir vizgančių uodegyčių turėtojams.

Jeigu tavo rankose nurimsta net didžiausias smarkuolis, o žirkles valdai ne blogiau už išmanųjį telefoną – norėtume su tavimi susipažinti. Tikimės, kad myli gyvūnus, išmanai jų higienos bei gražinimo subtilybes, mandagiai bendrauji su gyvūnų savininkais ir esi visuomet pasiruošęs/-usi nuraminti, patarti bei padėti. 

Reikalavimai

Mes tikimės, kad:

 • Turi patirties;
 • Esi draugiškas (-a), motyvuotas (-a) ir iniciatyvus (-i);
 • Išlieki ramus (-i) stresinėse situacijose ir sugebi jas išspręsti;
 • Tave gali rekomenduoti ankstesnis darbdavys arba patenkinti gyvūnų savininkai;
 • Taisyklingai kalbi ir rašai lietuviškai, kitos kalbos – didelis privalumas;
 • Užskaitysime, jei pats (-i) laikai gyvūną ir turi savo darbų pavyzdžių „prieš ir po“ kad ir telefone – mielai peržvelgsime nuotraukų galeriją.

Mes jums siūlome

 • Draugiškus ir gyvūnus mylinčius bendradarbius;
 • Profesionalią darbo aplinką bei priemones;
 • Vakarietišką darbo kultūrą;
 • Galimybes mokytis bei tobulėti;
 • Pastangas atspindintį atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1200 Eur neatskaičius mokesčių (sutartinis bazinis darbo užmokestis, įvertinant asmeninę darbo patirtį + priedai, skaičiuojami nuo asmeninės apyvartos)

Savo gyvenimo aprašymą siųskite į info@petcity.lt


PetCity kirpyklosApie PetCity

PetCity – Estijos kapitalo augintinių centrai, įsikūrę Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. PetCity apima visas augintiniams ir jų šeimininkams skirtas prekes ir paslaugas po vienu stogu! Čia įsikūrę gyvūnų prekių parduotuvės, kirpyklos, veterinarijos klinikos ir gyvūnų viešbutis. PetCity itin vertiname šiuolaikiškumą ir atsakingą požiūrį į gyvūno priežiūrą bei sveikatą. Esame tam, kad gerintume naminių gyvūnėlių laikymo kultūrą ir padėtume šeimininkams tapti pačiais geriausiais šeimininkais savo keturkojams draugams. 

Visose Baltijos šalyse jau yra daugiau nei 40 PetCity augintinių centrų. Lietuvoje veikia 9 PetCity centrai Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje bei el. parduotuvėj. XL formato PetCity centruose teikiame visas augintiniams skirtas paslaugas: nuo gyvūnų prekių parduotuvių, kirpyklų iki veterinarijos klinikų ir gyvūnų viešbučio. 

PetCity išsiskiria ne tik modernia, gyvūnams, jų šeimininkams ir darbuotojams draugiška aplinka, bet ir vakarietišku požiūriu. PetCity komanda – jaunatviška, draugiška ir veržli, skatinanti augti ir drauge tobulėti bei gerinti gyvūnų laikymo kultūrą Lietuvoje. Čia taip pat atsiveria plačios karjeros perspektyvos gilinti savo žinias ir įgūdžius tarptautiniu mastu: stažuotis PetCity augintinių centruose Latvijoje ar Estijoje ar dalyvauti tarptautiniuose seminaruose bei mokymuose.

Nekantraujame sutikti ir Tave Laimingų augintinių mieste – PetCity!