Edgard Cooper konservai šunims su jautiena, 400 g

3,39 €

Kaina registruotiems PetCity klientams 2,70 €

8,48 €/kg

  • -20%

Supažindinimas su produktu
Skanus ir sveikas valgis, pagamintas iš bekaulės jautienos, be užpildo, taigi jo sudėtyje yra geriausi baltymai. Tai reiškia, jog jis yra labai maistingas ir lengvai virškinamas. Kiekviena pakuotė pripildyta skanių daržovių, vaisių ir augalinių aliejų, kurie suteikia man visus reikiamus vitaminus, mineralus ir antioksidantus būti sveikam kaip ridikas. Šis begrūdis receptas yra be glitimo ir jo sudėtyje yra natūralūs probiotikai, kurie tinkami jautriems pilvukams.

Sudedamųjų dalių sąrašas
Sudėtis: jautiena 67%, morkos 2%, brokoliai 2%, burokėlių mineralai 0,5%, kriaušės 0,3%, mangano oligosacharidai (MOS), sėmenų aliejus 0,25%, frukto-oligosacharidai (FOS), mangas 0,1%, avokadas 0,1%, džiovintos dilgėlės, džiovinti pankoliai, džiovinti kmynai, džiovintos kraujažolės, džiovinti gervuogių lapai, džiovintas amalas, džiovinti ramunėlių žiedai, džiovintas gencijonas, džiovinta skėtinė širdažolė.
Maistiniai priedai / kg: vitaminas D3 450 IU, vitaminas E 40 mg, cinkas 30 mg, manganas 2 mg, varis 0,4 mg, jodas 0,3 mg. An…
Skaityti daugiau