Best Friend Almo Nature Mousse konservai katėms su kalakutiena, 85 g

1,59 €
Prekės šiuo metu neturime

Supažindinimas su produktu
Almo Nature Daily Menu yra išskirtinai aukštos kokybės šlapias maistas visų veislių suaugusioms katėms. Kiekviena maisto produkto sudedamoji dalis yra aukščiausios kokybės ir visiškai natūrali, be to, maisto produktuose nėra dirbtinių konservantų, aromatų ar dažiklių. Maistas lengvai virškinamas ir tinka katėms, turinčioms jautrų virškinamąjį traktą ar maitso netoleravimą. Dėl didelio gyvūninės kilmės baltymų kiekio maistas yra skanus. Almo Nature Daily Menu sudėtyje taip pat yra vitaminų ir mineralų, skirtų subalansuotai ir sveikai mitybai.
Kiekviene maiste yra taurino, kuri yra gyvybiškai svarbi aminorūgštis katėms, yra svarbus akims ir širdžiai bei padeda išlaikyti gerą odos ir plaukų būklę.

Rekomenduojama paros norma ir vartojimo instrukcija
Patikrinkite rekomenduojamą paros kiekį ant pakuotės. Nurodytas maisto kiekis yra tik rekomenduojamas. Pritaikykite kiekius pagal savo katės veiklos lygį, fizinę formą ir individualius poreikius išlaikyti idealią katės kūno formą. Visada parūpinkite švaraus, šviežio geriamojo vandens.

Sudedamųjų dalių sąrašas
Sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (kalakutiena 14%), mineralai, augalinių pluoštų ekstraktai. Priedai (kg): Pašarų priedai: vitaminai - vitaminas A 1100 TV, vitaminas D3 140 TV, E vitaminas 10 mg, taurinas 410 mg, vario sulfatas pentahidratas 4,4 mg (varis 1,1 mg). Technologiniai priedai: Cassava 3000 mg. Analitinė sudėtis (%): baltymai 9.5, riebalai 6, ląsteliena 0,4, pelenai 2, drėgmė 81.

Laikymo sąlygos
Sandėliavimas: sausoje ir vėsioje vietoje. Geriausia prieš ir partiją: žr. Pakuotę.

Grynasis svoris
85 g

Gamintojas, pakuotojas, pardavėjas
Gamintojas: Best Friend Group OY

Kilmės šalis
Suomija