Apie PetCity

Platus gyvūnų prekių asortimentas,  veterinarijos klinikos, kirpyklos ir viešbutis. Ko gero, dar niekada nebuvo taip patogu visas keturkojams būtinas paslaugas bei produktus rasti po vienu stogu! Nuo šiol Estijos kapitalo įmonė „PetCity“ visa tai kviečia atrasti Vilniuje ir Klaipėdoje esančiuose gyvūnų priežiūros paslaugų centruose.

Čia atvykę galėsite išsirinkti aukščiausios klasės, plataus spektro produktų: nuo pažįstamų prekių ženklų iki sukurtų specialiems mitybos poreikiams ir pirmą kartą pasiūlytų Baltijos regiono šalims. Mūsų parduotuvių personalas nuolatos gilina žinias ir tobulėja, tad gali suteikti profesionalias rekomendacijas, kurios patenkins visus jūsų keturkojo šeimos nario įgeidžius.

Be to, „PetCity“ komanda pasirūpins nepriekaištinga augintinio priežiūra (angl. grooming), kuri apima ne tik keturkojo maudymą, bet ir kailio šukavimą, džiovinimą, ausų ir akių valymą bei kirpimą. Procedūroms atlikti naudojame profesionalias priemones, kurios užtikrins nepriekaištingą gyvūno higieną ir sveikatą.

„PetCity“ buria ir aukščiausio lygio specialistus, dirbančius pagal naujausius gyvūnų gerovės principus įrengtose klinikose. Naudodami pačią moderniausią ir naujausią diagnostinę įrangą profesionalai pasirūpinsime jūsų augintinio sveikata: nuo paprasčiausios apžiūros iki sudėtingos operacijos, reikalaujančios patikimos, tikslios diagnostinės įrangos.

Kai neturite galimybės su savo gyvūnais likti patys, didžiausias paslaugų centras pasiūlys jiems viešnagę viešbutyje. Kol jūsų augintiniu rūpinasi „PetCity“ gyvūnų viešbučio darbuotojai, galite būti visiškai ramūs – jie laimingi kaip namie.