Animology Fox Poo šampūnas 250 ml

6,99 €

Kaina registruotiems PetCity klientams 4,90 €

27,96 €/l

  • -30%

Supažindinimas su produktu, paskirtis
„Animology Fox Poo“ unikalus ir efektyvus šampūnas prilipusioms lapių išmatoms ir jų kvapui šalinti iš šuns kailio. „Fox Poo“ šampūną galima naudoti ir prie kailio prilipusioms kitų gyvūnų (pvz., avių, ančių, barsukų) išmatoms pašalinti. „Fox Poo“ šampūnas pašalina iš šuns kailio prilipusias išmatas ir jų kvapą. Šampūno sudėtyje esantis balzamas ir provitaminas B5 padeda išlaikyti kailį sveiką, stiprų ir gražų. Sudrėkinkite augintinio kailį šiltu vandeniu ir ištrinkite šampūnu kryptimi nuo kaklo žemyn. Leiskite šampūnui veikti maždaug 5 minutes. Po to kruopščiai išskalaukite kailį švariu šiltu vandeniu (prireikus maudymą pakartokite). Nusausinkite rankšluosčiu arba išdžiovinkite plaukų džiovintuvu.

Vartojimo instrukcija
Stebėkite, kad priemonės nepatektų į akis, ausis ir kitas jautrias vietas. Jei taip vis dėlto atsitiko, išskalaukite vandeniu.

Sudedamųjų dalių sąrašas
Sudėtis: vanduo, natrio laurilsulfatas, kokamidas DEA, natrio chloridas, denatūruotas alkoholis, glikolio stearatas, kokamido propilas, PEG-7 glicerolio kokoatas, trichlozanas, kvapioji medžiaga, citrinų rūgštis, cinko ricinoleatas, pantenolis, natrio laurilsarkozinatas, tetranatris EDTA, tetrahidroksipropilas, etileno diaminas, benzilo alkoholis, magnio nitratas, metilchloro izotiazolinonas, magnio chloridas, metilizotiazolinonas, Cl 19140, Cl 16035.

Grynasis svoris
250 ml

Gamintojas, pakuotojas, pardavėjas
Group 55 Ltd.

Kilmės šalis
Didžioji Britanija