Apie

Apie gyvūnų priežiūrą

Priežiūros procedūros – svarbi augintinio kasdienės rutinos dalis. „PetCity“ salonas teikia augintinių priežiūros paslaugas (grooming) ir prireikus paruošia juos parodoms. Konkrečiam augintiniui teikiamų paslaugų apimtis priklauso nuo jo veislės, amžiaus ir sveikatos būklės. Dėl išsamesnės informacijos prašome skambinti į mūsų salonus „Nordika“ ir „Domus Pro“ prekybos centruose.

Maudymas ir džiovinimas

Augintinio maudymas ir jo kailio džiovinimas – dažniausiai atliekamas būtinosios priežiūros veiksmas. Augintinio kailis išvalomas ir išplaunamas šampūnu, įtrinamas balzamu, po to džiovinamas ir šukuojamas. Atlikus priežiūros procedūrą  Jūsų keturkojis šeimos narys bus maloniai švarus ir linksmas.
Priklausomai nuo šuns dydžio bei kailio ilgio, tankio ir būklės, paslaugos teikimas trunka 1–1,5 val.

Bendra priežiūra

„PetCity“ siūloma bendros priežiūros paslauga apima ne tik maudymą ir kailio džiovinimą, bet ir augintinio kirpimą mašinėle, žirklėmis ar specialiu kirptuvu. Bendros priežiūros paslaugą sudaro šie veiksmai:

Kerpant mašinėle
– maudymas;
– džiovinimas;
– kirpimas mašinėle;
– nagų kirpimas;
– akių valymas;
– ausų valymas;

Kerpant žirklėmis ar kirptuvu (šunims):
– maudymas;
– džiovinimas;
– kirpimas žirklėmis ar kirptuvu;
– nagų kirpimas;
– akių valymas;
– ausų valymas;

„PetCity“ augintinių priežiūros salone dirbama profesionaliais VIVOG įrankiais. Kailio priežiūrai naudojame natūralias, profesionaliam naudojimui skirtas Derbe Natural Pet* ir Bio-Broom* augintinių kosmetikos priemones.

  • Po kailio priežiūros procedūrų visada pakonsultuojame šeimininką dėl tolesnės kailio priežiūros namuose kad graži augintinių išvaizda išsilaikytų kuo ilgiau.
  • Gyvūnų gerovė ir saugumas – mūsų prioritetas, todėl labai stengiamės, kad Jūsų augintinis iš priežiūros salono visada išeitų linksmai nusiteikęs.
  • Kiekvieną lankytoją aptarnaujame kaip VIP klientą.

*Derbe Natural Pet serijos natūralūs šampūnai ir kitos priežiūros priemonės padeda rūpintis šunų ir kačių higiena. „Derbe Natural Pet“ užtikrina teisingą medžiagų pusiausvyrą augintinio odoje ir palaiko kailio sveikatą. „Derbe“ gaminiai nebandomi su gyvūnais ir jų sudėtyje nenaudojama genetiškai modifikuotų medžiagų.

*Bio-Groom – pasaulyje žinomas aukštos kokybės profesionalios augintinių kosmetikos prekinis ženklas. Šie gaminiai kuriami remiantis ekologiškumo ir augintinio saugos principais.