Edgard Cooper konservai su žvėriena/antiena, 400g

3,39 €

8,48 €/kg

Supažindinimas su produktu
Skanus ir sveikas valgis, pagamintas iš bekaulės žvėrienos ir bekaulės antienos, be užpildo, taigi jo sudėtyje yra geriausi baltymai. Tai reiškia, jog jis yra labai maistingas ir lengvai virškinamas. Kiekviena pakuotė pripildyta skanių daržovių, vaisių ir augalinių aliejų, kurie suteikia man visus reikiamus vitaminus, mineralus ir antioksidantus būti sveikam kaip ridikas. Šis begrūdis receptas yra be glitimo ir jo sudėtyje yra natūralūs probiotikai, kurie tinkami jautriems pilvukams.

Sudedamųjų dalių sąrašas
Sudėtis: žvėriena 37%, antiena 30%, saldžiosios bulvės 2%, burokėliai 2%, obuoliai 0,5%, mangano oligosacharidai (MOS), linų sėmenų aliejus 0,25%, kriaušė 0,2%, frukto-oligosacharidai (FOS), bruknės 0,15%, mėlynės 0,15%, džiovintos dilgėlės, džiovintos pankoliai, džiovinti kmynai, džiovinta paprastoji kraujažolė, džiovintos gervuogių lapai, džiovinti amalai, džiovinti ramunėlių žiedai, džiovintas gencijonas, džiovinta skėtinė širdažolė.
Maistiniai priedai / kg: vitaminas D3 140 IU, cinkas 30 mg, manganas 2 mg, varis 0,4 mg, jodas 0,3 mg.
Analitinė sudėtis: žali baltymai 11%, neperdirbtas aliejaus ir riebalai 7%, neapdorotas pluoštas 1%, neapdoroti pelenai 2,5%, drėgmė 78%.

Grynasis svoris
400 g

Gamintojas, pakuotojas, pardavėjas
4 Healthy Pets BVBA

Kilmės šalis
Belgija