Derbe Vials aliejus katėms 4ml, 10vnt

13,90 €

3475,00 €/l

Supažindinimas su produktu, paskirtis
Katėms skirto aliejaus „Derbe Natural Derma Pet“ ampulės su natūraliomis blusas ir erkes atbaidančiomis medžiagomis natūraliai ir saugiai apsaugo gyvūnus. Tirpalo sudėtyje esantis indinių nimbamedžių aliejus yra natūrali apsaugos priemonė ir nekviestiems svečiams sukuria nepalankią aplinką. Produktas neišbandytas su gyvūnais! Poveikis ir naudojimas: apsauga be šalutinio poveikio! Tinka kačiukams, su vaikais bendraujantiems gyvūnams, seniems arba sergantiems ar po ligos besitaisantiems gyvūnams, besilaukiantiems ar maitinantiems gyvūnams.

Vartojimo instrukcija
Naudojimas: ištraukite buteliuką iš pakuotės, sukratykite, atsukite dangtelį ir praskleiskite augintinio kailį, kad būtų matyti kaklo oda. Buteliuko kaklelį pridėkite prie odos ir užpilkite produkto nuo galvos link uodegos. Intensyvus naudojimas: 1 buteliuką naudokite kas 2 dienas, ne mažiau kaip 3 kartus iš eilės. Profilaktinis naudojimas: 1 buteliuką naudokite kas 7 dienas. Prieš naudojimą suplakite! Priemonė skirta naudoti išoriškai!

Sudedamųjų dalių sąrašas
Sudėtis: vanduo, kaprilo ir kaprino trigliceridai, etilheksilstearatas, nimbamedžių lapų aliejus, sorbitano lauratas, poliglicerilas-4, lauratas/sukcinatas, glicerinas, benzilo alkoholis, fenoksietanolas, ksantano guma, kalio sorbatas, pieno rūgštis, tokoferolis, saulėgrąžų aliejus, natrio fitatas.

Grynasis svoris
4 ml N10

Gamintojas, pakuotojas, pardavėjas
Mennuti Group Ltd.