PetCity dovanų idėjos tavo augintiniui

PetCity dovanų idėjos tavo augintiniui

Artėjančios didžiausios metų šventės – tai metas, kada norisi palepinti mylimus šeimos narius, nepamirštant ir keturkojų draugų. Nuo šventiškai dekoruotų skanėstų iki elegantiškų ir stilingų aprangos aksesuarų – pristatome kalėdinių dovanų idėjas augintiniui, kurios privers jūsų numylėtinį uodegą vizginti dar stipriau!

POOCH & MUTT sausainiai šunims

Šventinėje dėžutėje supakuoti, riboto leidimo Pooch & Mutt skanėstai šunims yra puiki dovana jūsų mylimam gurmanui. Mini kauliuko formos sausainiai su kalakutiena, pastarnokais, morkomis ir žirneliais abejingų nepaliks!

Pooch & Mutt sausainiai šunims

FISH4DOGS advento kalendorius

Manėte, kad atverti vis naują šokoladinio advento kalendoriaus langelį yra tik jūsų silpnybė? Net neabejojame, kad tai patiks ir jūsų keturkojui draugui, kuomet kiekviena diena iki Kalėdų bus tartum nedidelė šventė. Fish4Dogs advento kalendoriuje jūsų augintinis ras įvairių formų ir skonių skanėstus su žuvimi.

Fish4dogs advento kalendorius

BEEZTEES kalėdinis sausainių rinkinys šunims

Jums tikrai prireiks bent keletos žvilgsnių, kad suprastumėte, jog šis sausainių rinkinys yra skirtas ne šventiniam stalui, o augintiniui. Beeztees kalėdinis sausainių rinkinys yra tai, ko jūsų šuo labiausiai laukia – dailių formų ir skirtingų skonių sausainiai privers apsilaižyti kiekvieną!

BEEZTEES kalėdinis sausainių rinkinys šunims

BEEZTEES kalėdiniai žaislai

Elnias, pingvinas ar sniego senis - kurį pasirinktų tavo šuo? Atsivesk jį į PetCity parduotuvę ir leisk kalėdinę dovaną išsirinkti pačiam.

BEEZTEES kalėdiniai žaislai

LILLY’S KITCHEN skanėstas katėms

Pasidalinkite stebuklinga akimirka su savo murkliu, padovanodami šią magišką dėžutę, užpildytą rankomis iškeptais sausainiais su kalakutiena, vištienos kepenėlėmis ir spanguolėmis. Patiks net įnoringiausiam skoniui!

LILLY’S KITCHEN skanėstas katėms

MY FAMILY medalionas ir raktų pakabukas

Kas daugiau, jei ne suderinti augintinio ir šeimininko aksesuarai, įprasmina neblėstačią draugystę ir meilę vienas kitam? My Family šuns antkaklio medalionas bei raktų pakabukas yra tai, ko reikia abiems! Įsigijus šį rinkinį PetCity parduotuvėse, norimo užrašo graviravimas – nemokamas!

MY FAMILY medalionas ir raktų pakabukas

BEST FRIEND kalėdinė lazdelė su vištienos filė dideliems šunims

Augintinio Kalėdų rytas taps dar įspūdingesniu, jei po eglute jis ras šventiškos išvaizdos kramtalą su džiovinta vištienos filė. Įspūdingo dydžio Best Friend kramtalas taps smagiu užsiėmimu net ir didžiausių veislių šunims.

BEST FRIEND kalėdinė lazdelė su vištienos filė dideliems šunims

WOUAPY šventiniai aksesuarai šunims ir katėms

Šventinės nuotaikos kūrimas neįsivaizduojamas be kalėdinės atributikos. Nepamiršk jos ir savo augintiniui – PetCity parduotuvėse rasi žaismingas šventines kepurėles (įv. dydžių), lankelius su briedžio ragais, kalėdines kojines su siurprizu viduje bei varlytes (įv. dydžių). 

WOUAPY šventiniai aksesuarai šunims ir katėms

KONG kalėdiniai žaislai

Gumininiai ar pliušiniai? Tik tu geriau žinai, kokio tipo žaislai patinka tavo keturkojui. Šventinius KONG žaislus rasi visose PetCity parduotuvėse.

KONG kalėdiniai žaislai

SCRUFFS guolis šunims ir katėms

Kas dar gali taip nudžiuginti augintinį, jei ne naujas aksesuaras jo saldžiam miegui? Sodrios šventinės raudonos spalvos guoliai ne tik padės sukurti šventinę nuotaiką namų interjere, bet ir užtikrins kokybišką poilsį jūsų augintiniui.

SCRUFFS guolis šunims ir katėms