Naujoji PetCity parduotuvė Kalnėnuose, PC MAXIMA!

Naujoji PetCity parduotuvė Kalnėnuose, PC MAXIMA!

PetCity plečiasi! Penktoji PetCity parduotuvė Vilniuje ir jau septintoji Lietuvoje įsikūrė rytinėje sostinės dalyje, Kalnėnuose. S formato PetCity parduotuvę rasite naujai atidarytame prekybos centre „Maxima“, Moravų g. 7.

Balandžio 1 d. duris atvėrė S formato PetCity parduotuvė, įsikūrusi Kalnėnų rajone, Vilniuje. Daugiau nei 2500 gyvūnų prekių, visame pasaulyje populiarūs ir laiko patikrinti prekiniai ženklai, skandinaviška kokybė ir stilius – visa tai augintiniai ir jų šeimininkai ras S fomato PetCity parduotuvėje Kalnėnuose, prekybos centre „Maxima“.

Apsipirkti į naująją PetCity parduotuvę šeimininkai gali atvykti su savo keturkoju šeimos nariu, pasimatuoti drabužėlius, antkaklius, petnešas ar netgi patikrinti guolių minkštumą. PetCity aptarnavimo specialistai ir veterinarijos vaistininkai yra pasirengę suteikti pagalbą visais gyvūnų priežiūros ir laikymo klausimais: nuo mitybos, žaidimų, dresūros iki higienos ar ligų prevencijos. Naujojoje parduotuvėje keturkojai taip pat gali atsigaivinti šviežiu vandeniu bei paskanauti gardžių asortimento naujienų!

Sugriežtinto karantino laikotarpiu PetCity KALNĖNAI parduotuvė ir veterinarijos vaistinė dirba I-VI 10-20 val., VI-VII 10-18 val. Klientų prašome laikytis saugaus, bent 2 metrų atstumo, dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas prieš ir po apsipirkimo bei iš anksto susiplanuoti savo pirkinius.

Iki pasimatymo Laimingų augintinių mieste – PetCity!

PetCity KALNĖNAI S

Tel nr.: +370 616 86883
El.p: kalnenai@petcity.lt
I-VII 10-20 val.
PC MAXIMA, Moravų g. 7, Vilnius